<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 29 grudnia 2019 r.

godz.9.00  ś+p Zbigniew Domarecki w rocznicę urodzin  oraz  ś+p Mieczysław Domarecki - z racji imienin.

godz.11.00  ś+p Józef Wawrykiewicz oraz +Paulina i Jerzy; +Katarzyna i Jerzy Dziurek oraz za wszystkich zmarłych z rodziny : Wawrykiewiczów i Dziurków ;  +Zbigniew i Mieczysław Domareccy.

Poniedziałek 30 grudnia, godz.16.00 Msza św.– intencja wolna

Wtorek 31 grudnia 2019 roku , godz.16.00  Msza święta    dziękczynno-przebłagalna w intencji wszystkich PARAFIAN.

godz.17.30 Msza święta ślubna w intencji nowożeńców :

Katarzyny Książek i Mariusza Książek.

Środa 01 stycznia 2020 Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Światowy Dzień Pokoju.

godz.11.00  ś+p Czesław Miecznikowski w 2 miesiąc po śmierci

( od rodziny i  uczestników pogrzebu ).

godz.17.00  Msza św. o Boże błogosławieństwo w nowym roku dla wszystkich PARAFIAN

I Czwartek 02 stycznia, godz.16.00 ś+p Dariusz Kossakowski w 1 miesiąc po śmierci.

I Piątek 03 stycznia , godz.15.30 Spowiedź święta !

godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

I Sobota 04 stycznia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta – intencja – wolna !

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 05 stycznia 2020 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin , o Boże błogosławieństwo w nowym 2020 roku.

godz.11.00  ś+p Stanisław Parzych w 24 rocznicę śmierci oraz  +Teresa Bartnikowska w 23 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego

godz.9.00 ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław  oraz  z rodziny Mochnal : Stefan, Mikołaj,  Pelagia,  Helena, Stefan,  Pelagia, Józef,  Stanisława (k) , Karolina i Bazyli.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Władysławy Augustyniak i w 60 rocznicę urodzin Hanny Kaczorowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny ( od dzieci z rodzinami ).

Wtorek 07 stycznia , godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 08 stycznia, godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 09 stycznia, godz.16.00 Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 10 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna!

Sobota 11 stycznia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta o Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN  i   o  dalsze szczęśliwe kolędowanie.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>