<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

XXII Niedziela Zwykła 01 września 2019r.

godz.9.00 Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin , o opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo.

godz.11.00 ś+p Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław z rodziny Ostrowskich oraz ś+p Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli Mochnal

Poniedziałek 02 września, godz.9.00 Msza święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego , o Dary Ducha Świętego i Boże błogosław. dla uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Kiwitach

godz.17.00 ś+p Stefania Jaworska – w dniu imienin oraz +Jan Jaworski ; + Czesław Niedzielski i z rodziny : Kuriatów i Jaworskich.

Wtorek 03 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w dniu imienin Izabeli M , o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej ( od przyjaciół ).

Środa 04 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna z okazji imienin Stefanii Jakubowskiej , o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Jakubowskich i Perzanowskich.

I Czwartek 05 września, 16.30 GODZINA ŚWIĘTA godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę chrztu świętego Blanki, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców i chrzestnych.

I Piątek 06 września, godz.16.30 Spowiedź święta godz.17.00 ś+p Jerzy Dziurek w 22 rocznicę śmierci;+ Katarzyna Dziurek

I Sobota 07 września, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Maria Libor z okazji imienin i rocznicy urodzin oraz +Józef Libor - w roczn. urodzin; +Helena, Mikołaj i z rodziny Stankiewicz.

XXIII Niedziela Zwykła 08 września 2019r.

godz.9.00 ś+p Aleksander i Marian w 35 i 19 rocznicę śmierci, Natalia i z rodziny Perzanowskich oraz +Józef, Emilia, Władysław i z rodziny Jakubowskich.

godz.11.00 ś+p Maria i Władysław Ogrodnik - w rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Bekieszczuk.

Poniedziałek 09 września, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 15/30 wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, poleconych Bożemu Miłosierdziu na kartkach.

Wtorek 10 września, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 16/30 wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, poleconych Bożemu Miłosierdziu na kartkach.

Środa 11 września, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 17/30 wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, poleconych Bożemu Miłosierdziu na kartkach.

Czwartek 12 września, godz.17.00 Msza święta za wszystkich PARAFIAN, o Boże błogosławieństwo i o żywą niezachwianą wiarę.

Piątek 13 września, godz.16.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

godz.17.00 Msza święta gregoriańska 18/30 wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, poleconych Bożemu Miłosierdziu na kartkach.

Sobota 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Józefa, Witold i Czesław Stabulaniec i za wszystkich zmarłych z rodziny Stabulaniec oraz +Anna i Bazyli Pusz i z rodziny Puszów ; +Bolesław Poreda i za wszystkich zmarłych z rodziny Poreda.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>