<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego 04 . IV. 2021 r.

godz.6.00  Msza święta Rezurekcyjna za PARAFIAN i GOŚCI.

godz.11.00  ś+p Antoni Prokopowicz w 4 rocznicę śmierci oraz +Anastazja, Stanisław i Mieczysław Prokopowicz.

- ś+p Jadwiga Woronowicz w 3 rocznicę śmierci ;  +Ireneusz, Marcin i Bronisław Woronowicz  oraz +Stefania Dwuraźna.

-ś+p Wacław w 10 rocznicę śmierci oraz +Jarosława i Dariusz Skomorucha

-ś+p Józef, Jerzy i Paulina Wawrykiewicz ; Jerzy  i Katarzyna Dziurek.    -ś+p Stefan Maruszczak w 17 rocznicę śmierci  i + Zofia Maruszczak.

-O łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza Maruszczaka i Boże błogosław.

II  DZIEŃ  ŚWIĄT  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 05 kwietnia

godz.9.00  ś+p Stanisław Ostrowski  - w 7 rocznicę śmierci.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski.

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 06 kwietnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Eliasza Szumskiego o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila, siostrzyczki Nadii oraz dziadków i prababci (od dziadków : Elżbiety i Zbigniewa Szumskich).

Środa w Oktawie Wielkanocy 07 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Domarecki  -  w 10 rocznicę śmierci oraz  za zmarłych : Zbigniewa , Krzysztofa i Agnieszkę Domareckich.

Czwartek w Oktawie Wielkanocy 08.04, godz.16.30  Godzina Święta.

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry Bela, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu.

Piątek w Oktawie Wielkanocy 09 kwietnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Iwony Pszczołowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo ( od Mamy Marii Wawrykiewicz ).

Sobota w Oktawie Wielkanocy 10 kwietnia, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Jolanta w 20  i  Andrzej Mazurkiewicz w 13 rocznicę śm.

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego 11. IV. 2021 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach  i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 19 rocznicę śmierci ;  +Henryk Konarski   oraz  +Janusz Janczewski.

Poniedziałek 12 kwietnia – Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 13 kwietnia, godz.17.00  ś+p Wilhelm Kanclerz w 43 rocznicę śmierci   oraz  + Paulina i Marian Kanclerz.

Środa 14 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch -  w 26 rocznicę śmierci oraz  za zmarłych : Jadwigę, Tadeusza i Andrzeja Wiloch, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Czwartek 15 kwietnia, godz.17.00  ś+p Janina, Stefania i Kazimierz  Szewczyk  oraz + Bronisława i Piotr Lipniccy.

Piątek 16 kwietnia, godz.17.00  Msza święta w intencji PARAFIAN – żywych i zmarłych.

Sobota 17 kwietnia, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Ryszard Kruszel - w 7 rocznicę śmierci   oraz  +Greta, Roman, Klemens, Zofia i Andrzej Kruszel.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>