<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Wielkiego Postu 07 marca 2021r.

godz.8.45 Gorzkie Żale.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

godz.10.45  Gorzkie  Żale.

godz.11.00  ś+p Marianna Filipek w 19 rocznicę śmierci oraz  +Władysław, Tadeusz i Jan Filipek.

ś+p Zofia w 1 rocznicę śmierci  i  Henryk Ochab.

ś+p Jan w 8 rocznicę śmierci i Alina Maruszczak

- oraz dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Hanny-Elli Szumskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, również  dla rodziców, dziadków i pradziadków,

·a także o łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza Maruszczak oraz o wytrwałość i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i przyjaciół.

Poniedziałek 08 marca , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w Dniu Kobiet, o zdrowie , opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo w codziennym życiu - dla wszystkich Pań z naszej Parafii i Ich rodzin.

Wtorek 09 marca, godz.16.00 ś+p Jan, Alfons, Józef, Maciej, Pelagia i Paweł Michalczewscy  oraz +Waleria i Bolesław Wołonciej.

Środa 10 marca, godz.16.00 ś+p Józef, Marian, Jan, Tadeusz, Aleksander i Zofia Bekieszczuk.

Czwartek 11 marca, godz.16.00  ś+p  Karolina w 49 rocznicę śmierci i Michał Głowacz  oraz + Stanisław Jaksina.

Piątek 12 marca , godz.16.00 DROGA  KRZYŻOWA

godz.16.30 Msza święta dziękczynna w 11 i 7  rocznicę urodzin Bartosza i Alana Prokopowicz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Alicji i Mariusza ( od chrzestnych Sylwii i Marcina Jaksina ).

Sobota 13 marca, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Krystyna Kamłaj w 8 rocznicę śmierci ; +Kazimierz Gojło

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Wielkiego Postu 14 marca 2021r.

godz.8.45 Gorzkie Żale.

godz.9.00  ś+p Paweł Perduta w 18 rocznicę urodzin ;  + Jan Perduta w 3 rocznicę śmierci  oraz  + Radosław Perduta - w 38 rocznicę urodzin.

godz.10.45  Gorzkie  Żale.

godz.11.00  ś+p Michał Muszak w 34 rocznicę śm.  +Stefania , Czesław, Aneta, Ryszard i Józef Muszak oraz + Stefan, Regina i Henryk Przybysz.

Poniedziałek 15 marca , godz.16.00  ś+p Józef Perduta -  z okazji imienin oraz +Helena, Adam i Józef Parzych.

Wtorek 16 marca, godz.16.00  ś+p Marta Human w 20 rocznice śmierci ; +Małgorzata Konczanin w 12 rocznicę śmierci  oraz +Józef Konczanin

Środa 17 marca, godz.16.00 ś+p Józef Michalczewski w 1 rocznicę śmierci ; + Maciej, Pelagia, Alfons, Jan, Leontyna i Paweł Michalczewscy oraz Bolesław i Waleria Wołonciej.

Czwartek 18 marca, godz.16.00  ś+p  Marianna Filipek w 19 rocznicę śmierci  oraz + Władysław, Tadeusz i Jan Filipek.

Piątek 19 marca  -  REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE godz.9.30 DROGA  KRZYŻOWA

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN , o owoce duchowe Rekolekcji wielkopostnych, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

godz.17.30  DROGA  KRZYZOWA

godz.18.00  ś+p Józef Jakubowski w dniu imienin ; +Eugenia Mieczkowska +Roman Książek; +Eugeniusz i Helena Kawieccy

oraz ś+p Ksiądz Artur Józef Szymanek.

Sobota 20 marca II DZIEŃ  REKOLEKCJI , godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Ryszard Głowacz – z okazji rocznicy urodzin i imienin ; +Stanisław, Karolina, Michał i Jan Głowacz  oraz + Michał Wiśniowski.

godz.18.00  Intencja wolna !

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>