<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego 11. IV. 2021 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach  i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 19 rocznicę śmierci ;  +Henryk Konarski   oraz  +Janusz Janczewski.

Poniedziałek 12 kwietnia – Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 13 kwietnia, godz.12.00  Msza święta pogrzebowa

ś+p Helena Metryka.

godz.17.00  ś+p Wilhelm Kanclerz w 43 rocznicę śmierci   oraz  + Paulina i Marian Kanclerz.

Środa 14 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch -  w 26 rocznicę śmierci oraz  za zmarłych : Jadwigę, Tadeusza i Andrzeja Wiloch, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Czwartek 15 kwietnia, godz.17.00  ś+p Janina, Stefania i Kazimierz  Szewczyk  oraz + Bronisława i Piotr Lipniccy.

Piątek 16 kwietnia, godz.17.00  Msza święta w intencji PARAFIAN – żywych i zmarłych.

Sobota 17 kwietnia, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Ryszard Kruszel - w 7 rocznicę śmierci   oraz  +Greta, Roman, Klemens, Zofia i Andrzej Kruszel.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021 r.

godz.9.00  ś+p Stefan Borkowski - w 20 rocznicę śmierci.

godz.11.00  ś+p Czesław i Regina Rekść -  w 25 i 11 rocznicę śmierci ; Antoni Szutowicz ;   + Mariusz Obuchowski ;  + Michał Kolesar   oraz  za ś+p dziadków z obojga stron.

Poniedziałek 19 kwietnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla dzieci, wnuków , prawnuków i całej rodziny Kijów.

Wtorek 20 kwietnia, godz.17.00  ś+p Stanisław w 61 rocznicę śmierci i Marianna Puchalscy oraz +Bolesław,Czesław i Henryk Puchalscy

Środa 21 kwietnia, godz.17.00  ś+p Józef Muszak - w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 22 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Przemysława Sklepowicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu.

Piątek 23 kwietnia, godz.17.00  ś+p Małgorzata i Józef Konczanin - z racji rocznicy urodzin oraz za zmarłych z rodziny Human i Konczanin.

Sobota 24 kwietnia, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Helena - w 23 rocznicę śmierci oraz  +Adam Parzych i za wszystkich zmarłych z rodziny Parzychów.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>