<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021 r.

godz.9.00  ś+p Stefan Borkowski - w 20 rocznicę śmierci oraz +Anna i Michał Borkowscy ; +Aniela Saduła ; + Władysław i Irena Stankiewicz.

godz.11.00  ś+p Czesław i Regina Rekść -  w 25 i 11 rocznicę śmierci ; Antoni Szutowicz ;   + Mariusz Obuchowski ;  + Michał Kolesar   oraz  za ś+p dziadków z obojga stron.

Poniedziałek 19 kwietnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla dzieci, wnuków , prawnuków i całej rodziny Kijów.

Wtorek 20 kwietnia, godz.17.00  ś+p Stanisław w 61 rocznicę śmierci i Marianna Puchalscy oraz +Bolesław,Czesław i Henryk Puchalscy

Środa 21 kwietnia, godz.17.00  ś+p Józef Muszak - w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 22 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Przemysława Sklepowicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu.

Piątek 23 kwietnia, godz.17.00  ś+p Małgorzata i Józef Konczanin - z racji rocznicy urodzin oraz za zmarłych z rodziny Human i Konczanin.

Sobota 24 kwietnia, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Helena - w 23 rocznicę śmierci oraz  +Adam Parzych i za wszystkich zmarłych z rodziny Parzychów.

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza 25 kwietnia 2021 r.

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z racji rocznicy urodzin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.11.00  ś+p Maria Demkowska - w 1 rocznicę śmierci.

- O łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza Maruszczak i opiekę Matki Najświętszej oraz dalsze Boże błogosławieństwo.

Poniedziałek 26 kwietnia, godz.17.00  Msza święta – intencja wolna!

Wtorek 27 kwietnia, godz.17.00  Msza święta – intencja wolna !

Środa 28 kwietnia, godz.17.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN – żywych i zmarłych.

Czwartek 29 kwietnia, godz.17.00  Msza święta – intencja wolna !

Piątek 30 kwietnia, godz.17.00  ś+p Helena Metryka - w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 01 maja , 9.20  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Józef Adamkiewicz –  Msza święta gregoriańska ( 1 ).

( Po Mszy świętej Litania Loretańska ku czci NMP. )

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>