<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>

Troska o Cmentarz parafialny w 2020 roku

Nowy Regulamin Cmentarza Parafialnego w Kiwitach

Aktualna lista osób uczestniczących w Nieustającym Różańcu

9 - dnia każdego miesiąca : maj 2020 r.

III Niedziela Wielkiego Postu 07 marca 2021 r.   Ogłoszenia duszpasterskie.

·    W ubiegłą niedzielę 28 lutego w ramach ogólnopolskiej zbiórki pieniężnej - po Mszach świętych, zebraliśmy do puszek  na rzecz dzieła pomocy polskim misjonarzom, w ramach akcji ,,Ad gentes”, kwotę w wysokości 358 złotych. Serdeczne Bóg zapłać !

·    Dziś po Mszy świętej o godz.9.00, zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

·    W poniedziałek 08 marca o godz.16.00, we wspomnienie świętego Jana Bożego, zakonnika, w Dniu Kobiet, zapraszam wszystkie Panie z naszej Parafii, na Mszę świętą w Waszej intencji, o Boże błogosławieństwo.

·    Dzisiejsza taca  w pierwszą niedzielę miesiąca 07.III, w formie ryczałtu, jest przeznaczona na Archidiecezję Warmińską.  Bóg zapłać !

·    We wtorek 09 marca , pamiętajmy o Nieustającym Różańcu.

·    W sobotę 13 marca przypada 8 rocznica wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku.

·    Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych  i wszystkich Parafian na DROGĘ KRZYŻOWĄ -  w piątki Wielkiego Postu, o godz.16.00.

·    GORZKIE ŻALE -  śpiewamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 8.45  i  10.45.  Za pobożny udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej, można zyskać odpust zupełny lub cząstkowy.

·    Zapraszam we środę 10 marca w godz.11.00 – 14.00 , osoby ze skierowaniem z GOPS – Kiwity, po odbiór darów żywności z Caritas Archidiecezji Warmińskiej w budynku plebanii w Kiwitach nr 38.

·    Przekazuję słowa podziękowania i wdzięczności Panu Stefanowi Maruszczak, za bezinteresowne użyczenie swojego samochodu do transportu darów żywności z Olsztyna z Caritas Archidiecezji Warmińskiej oraz kierowcy Panu Henrykowi Szutowiczowi za przywóz i rozładunek, a także Panu Andrzejowi Lipińskiemu i księdzu proboszczowi , za pomoc w rozładunku artykułów spożywczych. Serdeczne Bóg zapłać !

·     Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie i złożoną ofiarę, zamiast kwiatów, następującym rodzinom : Edycie i Magdalenie Maruszczak, Alicji i Anicie Masłowskim, Wiktorii Grzegorczyk oraz Łukaszowi Sulej.  Bóg zapłać !

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam dzieci do balustrady ołtarzowej, po aktualne ,, Ziarno ”.   Co tydzień po Mszy św. o godz.11.00, są losowane nagrody za poprawne rozwiązanie hasła.

·    Jest nowy, aktualny  numer ,, Gościa Niedzielnego ” w cenie 6 zł. i ,,Małego Gościa” w cenie 5 zł.   Pozostałe czasopisma ofiara dowolna.

·    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, a także Paniom z racji Dnia Kobiet , przekazuję serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa w tym tygodniu i w całym nowym roku , pozdrawiam wszystkich chorych i Ich opiekunów, przekazując dar modlitwy,  pokoju i nadziei na lepsze dni, miesiące i lata .  Szczęść Boże !

·    W minionym tygodniu we czwartek 04 marca odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu w Kiwitach, naszego parafianina z Bartnik  ś+p Józefa Muszaka w wieku 84 lat. Rodzinie raz jeszcze przekazuję wyrazy współczucia i dar kapłańskiej modlitwy. ,,Dobry Jezu , a nasz Panie,  daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. ''

·     Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl