<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego 02 lutego 2020 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

godz.11.00  ś+p Maria i Franciszek Żydonik oraz za zmarłych z rodziny : Żydoników, Chomejów i Kowalów ,  a także o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla Marianny Prokopowicz – w dniu imienin.

Poniedziałek 03 lutego, godz.16.00  ś+p Katarzyna Dziurek w 31 rocznicę śmierci  oraz + Jerzy i Dymitr Dziurek.

Wtorek 04 lutego , godz.16.00  Msza święta o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Pelagii Gumowskiej z Rodzinnego Domu Pomocy Społecznej w Kobieli.

Środa 05 lutego, godz.16.00  ś+p Czesław Czeszewski  w 9 rocznicę śmierci i za dusze w czyśćcu cierpiące.

I Czwartek 06 lutego, godz15.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.16.00  ś+p Paulina  i z rodziny Naborczyk, +Adam, Marianna, Adolf, Stanisław i Jan Maziarscy, + Zofia i Mieczysław i z rodziny Dziubińskich oraz Henryk i z rodziny Jesiołowskich.

I Piątek 07 lutego, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  ś+p Zygmunt Kaczyński w 30 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kaczyńskich i Cilażewiczów.

Sobota 08 lutego,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Władysław Demkowski w 36 rocznicę śmierci  oraz +Paweł i Stefan Demkowscy.

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela Zwykła –  09 lutego 2020 r.

godz.9.00  ś+p Romuald Stawski w 23 rocznicę śmierci ;  + Jacek Stawski.

godz.11.00  ś+p Henryk Konarski w 31 rocznicę śmierci ;

+ Wojciech Konarski.

Poniedziałek 10 lutego, godz.16.00  ś+p Bogusława Szulc  oraz    + Szymon i Józefa Brudzyńscy.

Wtorek 11 lutego – Światowy Dzień Chorego          godz.16.00  Msza święta w intencji wszystkich chorych z naszej Parafii i Ich opiekunów, o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo.

Środa 12 lutego, godz.16.00  ś+p Lech Buczel w 5 rocznicę śmierci oraz Leonarda i Wilhelm Buczel (od żony Teresy i dzieci)

Czwartek 13 lutego, godz.16.00  ś+p Józef Perduta w 11 rocznicę śmierci   oraz + Bazyli i Katarzyna Perduta.

Piątek 14 lutego, godz.16.00  ś+p Lech Buczel w 5 rocznicę śmierci ( od syna chrzestnego Marcina Jaksina ).

Sobota 15 lutego,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Waldemar Kij  -  z okazji rocznicy urodzin, Chrztu świętego i imienin.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>