<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Wielkanocna 03 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  Msza święta w intencji wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Franciszka Parzych, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla siostry Wiktorii, rodziców : Katarzyny i Rafała, babci Marii Krzykalskiej i dziadków : Zofii i Henryka Parzych.

Poniedziałek 04 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta w intencji Strażaków z OSP w Kiwitach, o bezpieczne akcje ratownicze i dalszą opiekę Patrona Świętego Floriana.

godz.18.00 ś+p Adam Feltynowski  oraz + Maciej Wysocki.

Wtorek 05 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Mieczysław Mróz w 5 rocznicę śmierci  oraz  +Janina i Mieczysław Karbownik.

Środa 06 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta o zdrowie , o deszcz i obfite plony oraz  Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców KIWIT.

I Czwartek 07 maja, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 13 rocznicę urodzin Igora Bekieszczuk, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla brata Michała, rodziców : Moniki i Dariusza, dziadków i prababci

Piątek 08 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Karoliny Kucharewicz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców ; Justyny i Kamila oraz dziadków : Bartnikowskich i Kucharewiczów.

Sobota 09 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Stanisław i Ryszard Głowacz oraz  + Salomea, Jan  i Franciszek Wiśniowscy.  ( Po Mszy świętej recytowana Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.)

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela Wielkanocna 10 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz  ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława (k) , Bazyli i Karolina  ;  +Maria Pałka.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  ś+p Adam Kaczorowski w 8 rocznicę śmierci ; +Stanisława(k) i Władysław Kaczorowscy ; +Marianna, Józef, Mieczysław i Helena Tłomaccy, +Henryk i Zofia Puchalscy, +Zofia i Stefan Maruszczak oraz +Maria i Tadeusz Błażewicz.

Poniedziałek 11 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta o oddalenie suszy, dobre urodzaje i obfite plony oraz  o  Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców KOBIELI.

Wtorek 12 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej Idy,z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

Środa 13 maja, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI

godz.17.00  ś+p Mieczysław Augustyniak w 21 rocznicę śmierci, +Urszula, Władysław, Zenobia, Stefan, Marian i Barbara Augustyniak

ś+p Kazimierz w 24 rocznicę śmierci oraz Janina i Stanisław Wojtulscy.

Czwartek 14 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe   godz.17.00  ś+p Zofia Ochab w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ) oraz  z okazji imienin.

Piątek 15 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Zofia Kruszel w 3 rocznicę śmierci  i w dniu imienin   oraz  + Klemens i Andrzej Kruszel.

Sobota 16 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Jacek Stawski w 27 rocznicę ,+ Romuald Stawski  oraz + Lilia-Aldona i Władysław Kucharewicz.  ( Po Mszy świętej recytowana Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.)

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>