INTENCJE MSZALNE
II
Niedziela Wielkiego Postu 08 marca 2020 r.
godz.8.45 Gorzkie Żale
godz.9.00 ś+p Lilia Aldona Kucharewicz w 6 rocznicę
śmierci oraz +Władysław Kucharewicz.
godz.10.45
Gorzkie Żale
godz.11.00 ś+p Karolina
Głowacz w 48 rocznicę śmierci oraz +Michał Głowacz i
+Stanisław Jaksina.
godz.12.15 ś+p
Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 7 ).
Poniedziałek 09 marca,
godz.16.00 ś+p Józefa (k) Stabulaniec – Msza święta gregoriańska
( 8 ).
Wtorek 10 marca, godz.16.00 ś+p Agnieszka Domarecka w 1 miesiąc po pogrzebie ( od rodziny i
uczestników pogrzebu ).
godz.16.40 ś+p Józefa Stabulaniec – Msza
święta gregoriańska ( 9 ).
Środa 11 marca,
godz.16.00 ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta
gregoriańska ( 10 ).
Czwartek 12 marca, godz.16.00 Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Hanny-Elli Szumskiej
o Boże błogosławieństwo, dla rodziców: Sylwii i Pawła ( od dziadków Elżbiety i
Zbigniewa Szumskich).
godz.16.40
ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska (11).
Piątek 13 marca, godz.16.00 DROGA
KRZYŻOWA
godz.16.30 ś+p Krystyna Kroczyk-Derda i Jan Zaburko oraz +
Irena , Janusz i Jerzy Żatkowscy
godz.17.10 ś+p Józefa
Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 12 ).
Sobota
14 marca, godz.9.30 RÓŻANIEC
godz.10.00 ś+p Krystyna Kamłaj i + Kazimierz Gojło - z okazji imienin.
godz.10.40 ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 13).
INTENCJE MSZALNE
III
Niedziela Wielkiego Postu 15 marca 2020 r.
godz.8.45 Gorzkie Żale
godz.9.00 ś+p Marianna Filipek w 18 rocznicę śmierci
oraz +Władysław , Tadeusz i Jan Filipek
godz.10.45
Gorzkie Żale
godz.11.00 ś+p Michał
Muszak w 33 rocznicę śmierci oraz +Stefania, Czesław, Aneta i Ryszard
Muszak ; +Stefan, Regina i Henryk Przybysz.
godz.12.15 ś+p
Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 14 ).
Poniedziałek 16 marca, godz.16.00 Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę
urodzin Bartosza i 6 rocznicę urodzin Alana Prokopowicz, o zdrowie i Boże
błogosławieństwo, także dla rodziców i
dziadków obojga stron : Jaksinów i Prokopowiczów ( od rodziców chrzestnych
Sylwii i Marcina Jaksina ).
godz.16.40
ś+p Józefa (k) Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 15 ).
Wtorek 17 marca, godz.16.00 ś+p Marta Human w 19 rocznicę śmierci
; + Marta Konczanin w 11 rocznicę
śmierci i + Józef Konczanin.
godz.16.40 ś+p Józefa Stabulaniec - Msza
święta gregoriańska (16).
Środa 18 marca, godz.16.00 ś+p Józef Perduta – z okazji
imienin oraz +Adam i Helena Parzych.
godz.16.40 ś+p Józefa Stabulaniec – Msza
święta gregoriańska ( 17 ).
Czwartek 19 marca,
godz.16.00 ś+p Józef Jakubowski – w dniu imienin ;
+Franciszek Krzykalski ; +Roman Książek ; +Aniela Dutkowska, i za zmarłych z rodziny Głowaczów oraz ś+p
Ks. Artur Józef Szymanek.
godz.16.45
ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska (18).
Piątek 20 marca, godz.16.00 DROGA
KRZYŻOWA
godz.16.30 ś+p Józefa
Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 19 ).
Sobota
21 marca, godz.9.30 RÓŻANIEC
godz.10.00 ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 20 ).