<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

godz.9.00  ś+p Jarosława Skomorucha w 9 rocznicę śmierci;  + Wacław Skomorucha ;  + Ksenia Kamłaj w 27 rocznicę śmierci oraz  + Michał i Krystyna Kamłaj ; + Danuta w 20 rocznicę śm. i Władysław Gulbinowicz

godz.11.00  ś+p Andrzej Kruszel w 1 rocznicę śmierci oraz +Zofia, Klemens, Greta, Roman i Ryszard Kruszel.

Poniedziałek 13 stycznia, godz.16.00  Msza święta o Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN  i   o  dalsze szczęśliwe kolędowanie.

Wtorek 14 stycznia , godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 15 stycznia, godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 16 stycznia, godz.16.00 ś+p Krystyna Połoczańska w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 17 stycznia, godz.16.00  ś+p Marian w 49 rocznicę śmierci i Józefa Miecznikowscy  oraz  + Czesław w 73 rocznicę urodzin i Jadwiga  Miecznikowscy.

Sobota 18 stycznia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków oraz całej rodziny Genowefy Adamkiewicz.

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020 r.

godz.9.00  ś+p Natalia Perzanowska  i  + Henryk Kowalczyk w 3 rocznicę śmierci ; +Marian i Aleksander , + Tadzio i z rodziny Perzanowskich ;+Henryk Szmitek  oraz  +Józef, Emilia  i Władysław Jakubowscy.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski – z  okazji Dnia Dziadka.

Poniedziałek 20 stycznia, godz.16.00  Msza święta o Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN  i   o  dalsze szczęśliwe kolędowanie.

Wtorek 21 stycznia , godz.16.00  ś+p Antonina i Antoni Kuriata ; + Helena i Julian Bieleccy ; + Julian i Stefania Banasiak oraz +Janina  i Edmund Bajda.

Środa 22 stycznia, godz.16.00  ś+p Mirosława Mazur w 1 rocznicę śmierci oraz + Marian i Bogdan Mazur.

Czwartek 23 stycznia, godz.16.00  ś+p Jerzy Wawrykiewicz w 46 rocznicę śmierci  oraz  + Paulina i Józef Wawrykiewicz.

Piątek 24 stycznia, godz.16.00 Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Henryka Skarul  i w 5 rocznicę urodzin Martyny Niedźwieckiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla braciszka Huberta, rodziców : Celestyny i Jacka oraz całej rodziny

Sobota 25 stycznia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Oliwiera Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla braciszka Ksawerego oraz rodziców: Justyny i Jarosława oraz dziadków obojga stron Kowalkowskich i Kufietów.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>