<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego 12 kwietnia2020

godz.6.00  Msza święta Rezurekcyjna za  wszystkich  PARAFIAN !

godz.11.00  ś+p Jolanta i Andrzej Mazurkiewicz w 19 i 12 rocznicę śm.

II  DZIEŃ  ŚWIĄT  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 13 kwietnia

godz.9.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk - w 80 rocznicę urodzin oraz Fabian i Franciszka (k)  Bekeszczuk.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski.

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 14 kwietnia

godz.17.00 ś+p Roman, Stefan i Jan Potasznik w 13, 12  i 17 rocznicę śm.

Środa w Oktawie Wielkanocy 15 kwietnia

godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch w 25 rocznicę śmierci, +Tadeusz, +Andrzej i za wszystkich zmarłych z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Czwartek w Oktawie Wielkanocy 16 kwietnia

godz.17.00 ś+p Agnieszka Domarecka w 2 miesiąc po pogrzebie ( od rodziny i uczestników pogrzebu ) ;  + Mieczysław Domarecki w 9 rocznicę śmierci ;  +Zbigniew Domarecki.

Piątek w Oktawie Wielkanocy 17 kwietnia

godz.17.00 Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Filipa Dobrzyńskiego, o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej, także dla braciszka Oliwiera, rodziców : Eweliny i Pawła , rodziców chrzestnych oraz  o Boże błogosławieństwo dla rodzin obojga stron : Baranowskich i Dobrzyńskich.

Sobota w Oktawie Wielkanocy 18 kwietnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Jubilatki Jadwigi Kanclerz, o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 19 kwietnia 2020

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Jubilatki Weroniki Jesiołowskiej, o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.

godz.11.00  ś+p Wacław Skomorucha w 9 rocznicę śmierci  oraz  +Jarosława (k)  Skomorucha.

ś+p Czesław i Longina Rekść i za dziadków Popinigów i Rekściów.

Poniedziałek 20 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków oraz całej rodziny Kijów i Jaworskich.

Wtorek 21 kwietnia, godz.17.00  ś+p Zofia Ochab ( od rodziny Tomaszewskich ).

Środa 22 kwietnia, godz.17.00  ś+p Genowefa Mieczkowska w 18 rocznicę śmierci.

Czwartek 23 kwietnia, godz.17.00 ś+p Małgorzata i Józef Konczanin – z racji rocznicy urodzin i za zmarłych z rodziny Human i Konczanin.

Piątek 24 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Beaty Domareckiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla męża Krzysztofa, dzieci i całej rodziny.

Sobota w Oktawie Wielkanocy 25 kwietnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Tomasz Jaworski w 2 rocznicę śmierci ;  + Jadwiga Jaworska ;  + Czesław Świerzewski  i  + Bogusława Szulc.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>