<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  ś+p Jarosława Skomorucha – z okazji Dnia Matki  oraz +Wacław Skomorucha.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  ś+p Teresa Bartnikowska – z okazji Dnia Matki  oraz

+ Zygmunt Bartnikowski  ( od córek ) .

Poniedziałek 25 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta o zdrowie i  dalsze Boże błogosławieństwo

dla Stefanii  Jakubowskiej i Irmgardy Książek -  z okazji Dnia Matki.

Wtorek 26 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Zofia Demkowska – w Dniu Matki.

Środa 27 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Krystyna Kamłaj – z okazji Dnia Matki.

Czwartek 28 maja ,  godz.16.40  Nabożeństwo majowe
godz.17.00 ś+p
Józef Konczanin w 33 rocznicę śmierci oraz

+Małgorzata Konczanin.

Piątek 29 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p  Jan Pikulski w 9 rocznicę śmierci.

Sobota 30 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Natalii Kucharewicz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Zuzanny,rodziców Marty i Pawła, chrzestnych oraz dziadków obojga stron. ( Po Mszy świętej Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.)

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość  Zesłania Ducha Świętego 31 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  ś+p Wojciech Konarski w 18 rocznicę śmierci  oraz +Henryk Konarski ;  +Janusz Janczewski.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  ś+p Zofia Ławniczak w 2 miesiąc po śmierci  i +Stanisław Ławniczak  oraz  + Stanisław i Prakseda Kawiak.

Poniedziałek 01.VI,Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

godz.17.00 ś+p Eleonora w 89 rocznicę urodzin ; + Jan w 7 rocznicę śmierci  i + Zdzisław Komsta w 17 rocznicę śmierci  ;  + Witold Borsuk oraz  + Ryszard i Roman Kruszel.   Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ.

Wtorek 02 czerwca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna za dar powołania kapłańskiego ks. proboszcza Józefa Leonowicza, o zdrowie i Boże błogosławieństwo,  a także o łaskę zdrowia dla Pelagii Gumowskiej.

Środa 03 czerwca, godz.17.00  ś+p Zbigniew Bartoszewicz w 8 rocznicę śmierci oraz +Zdzisław Bartoszewicz.  Po Mszy św. Litania NSPJ

godz.18.00  ś+p Krzysztof Gil  - w 1 miesiąc po śmierci.

I Czwartek 04 czerwca, Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,  godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA

godz.17.00 Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca  i  Ich rodzin.

I Piątek 05 czerwca, godz.16.30  Spowiedź święta

godz.17.00  ś+p Ludwik Skomorucha w 31 rocznicę śmierci oraz +Stanisława, Franciszek, Wacław, Kazimierz, Zbigniew i Jarosława Skomorucha  ;  +Danuta i Władysław Gulbinowicz. Po Mszy św. Litania

I Sobota 06 czerwca , godz.9.20 Różaniec

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Michaliny i Andrzeja Kufieta, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny . ( Po Mszy św. Litania ku czci NSPJ ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>