<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Zwykła 26 stycznia 2020 r.

godz.9.00  ś+p Stefan Przybysz w 23 rocznicę śmierci ; + Regina i Henryk Przybysz  oraz  + Michał, Stefania, Czesław, Aneta i Ryszard Muszak.

godz.11.00  ś+p Wiesław Dobrzyński w 1 rocznicę śmierci – od żony Haliny i dzieci z rodzinami.

Poniedziałek 27 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna Panu Bogu za szczęśliwie zakończoną kolędę, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN.

Wtorek 28 stycznia , godz.16.00  Msza święta o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Andrzeja Jurkiewicz oraz dla dzieci i wnuków, a także dla Jolanty Jurkiewicz w rocznicę urodzin.

Środa 29 stycznia, godz.16.00  ś+p Józefa i Bolesław Oszczyk w 92  i  98 rocznicę urodzin.

Czwartek 30 stycznia, godz.16.00  ś+p Helena Skrętkowska w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 31 stycznia, godz.16.00 ś+p Marian, Janusz, Anastazja, Jan i Bazyli  Łuciuk, +Stefania, Jan i Jadwiga i Tomasz Jaworscy, + Czesław Niedzielski, + Wiesław Dobrzyński, + Waldemar Kij oraz  + Zdzisław i Zbigniew Bartoszewicz.

I Sobota 01 lutego,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Katarzyny i Mariusza Książek, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej, także dla Ich dzieci : Julii, Macieja i Filipa.

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego 02 lutego 2020 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

godz.11.00  ś+p Maria i Franciszek Żydonik oraz za zmarłych z rodziny : Żydoników, Chomejów i Kowalów ,  a także o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla Marianny Prokopowicz – w dniu imienin.

Poniedziałek 03 lutego, godz.16.00  ś+p Katarzyna Dziurek w 31 rocznicę śmierci  oraz + Jerzy i Dymitr Dziurek.

Wtorek 04 lutego , godz.16.00  Msza święta o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Pelagii Gumowskiej z Rodzinnego Domu Pomocy Społecznej w Kobieli.

Środa 05 lutego, godz.16.00  ś+p Czesław Czeszewski  w 9 rocznicę śmierci i za dusze w czyśćcu cierpiące.

I Czwartek 06 lutego, godz15.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.16.00  ś+p Paulina  i z rodziny Naborczyk, +Adam, Marianna, Adolf, Stanisław i Jan Maziarscy, + Zofia i Mieczysław i z rodziny Dziubińskich oraz Henryk i z rodziny Jesiołowskich.

I Piątek 07 lutego, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  ś+p Zygmunt Kaczyński w 30 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kaczyńskich i Cilażewiczów.

Sobota 08 lutego,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Władysław Demkowski w 36 rocznicę śmierci  oraz +Paweł i Stefan Demkowscy.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>