INTENCJE MSZALNE
V
Niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020 r.
godz.8.45 Gorzkie Żale
godz.9.00 ś+p Ewa Kuształa w 13 rocznicę śmierci ; +
Jerzy Kuształa ; Anna i Aleksander Husak i za zmarłych z rodziny : Kuształów i Husaków.
godz.10.45
Gorzkie Żale
godz.11.00
ś+p Ryszard Szamszon w 10 roczn. śm. i +Maria
Szamszon
godz.12.15 ś+p
Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 28 ).
Poniedziałek 30 marca, godz.16.00 ś+p Bolesław Wieczorek w 45 rocznicę śmierci ; + Kazimierz i Marian Wieczorek, +Józef Zając
i za wszystkich zmarłych z
rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.
godz.16.40 ś+p Józefa (k) Stabulaniec – Msza święta
gregoriańska ( 29 ).
Wtorek 31 marca,
godz.16.00 ś+p Józefa Stabulaniec -
Msza święta gregoriańska ( 30 – ostatnia ). ,, Anioł Pański... ” .
Środa 01 kwietnia, godz.18.00 ś+p Teresa Giera w 3 rocznicę śmierci ;
+Janina, Stanisław, Edward, Marian
i z rodziny Dajków oraz +Anna i Bazyli Giera i z
rodziny Gierów.
Czwartek 02 kwietnia, godz.18.00
ś+p Zofia Ochab w
1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).
I
Piątek 03 kwietnia, od
godz.10.00 do 13.00 Odwiedziny chorych –
proszę zgłaszać, także tych spoza pierwszego piatku.
godz.17.30 DROGA
KRZYŻOWA
godz.18.00
Msza
święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Eliasza Szumskiego, o zdrowie i Boże
błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila, siostrzyczki Nadii i
całej rodziny z obojga stron ( od dziadków : Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).
Sobota 04 kwietnia, godz.9.30 RÓŻANIEC
godz.10.00 ś+p Ryszard Kruszel w 6 rocznicę śmierci ;
Greta, Klemens, Zofia, Roman, Andrzej i za wszystkich zmarłych z rodziny
Kruszel
INTENCJE MSZALNE
Niedziela
Palmowa Męki Pańskiej 05 kwietnia 2020 r.
godz.8.45 i
10.45 Gorzkie Żale
godz.9.00 ś+p Antoni Prokopowicz w 3 rocznicę
śmierci ; + Anastazja, + Stanisław
i w 2 miesiac po śmierci +Mieczysław Prokopowicz
godz.11.00
ś+p Eryk Chlebowicz w 18 rocznicę śmierci oraz
+Leon Chlebowicz i + Stanisław Parzych.
Wielki Poniedziałek 06 kwietnia, godz.17.00 ś+p Stanisław Ostrowski - w 6 rocznicę śmierci.
Wielki Wtorek 07 kwietnia, godz.17.00 ś+p Wilhelm Kanclerz w 42 rocznicę
śmierci i za
zmarłych z rodziny Kanclerzów.
Wielka Środa 08 kwietnia, godz.17.00 ś+p Jan i Filomena Zaburko, +Józef Jakubowski,
+Pelagia Narkowicz oraz z rodziny Zaburko i Jakubowskich ; ś+p Ks. Artur Józef Szymanek.
Wielki Czwartek 09 kwietnia, od godz.18.30 do 19.00 Spowiedź świeta oraz Różaniec za Kapłanów i o powołania kapłańskie
godz.19.00 Msza św. w intencji Księdza
Proboszcza Józefa Leonowicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo – w Dniu
Ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii ( od Wspólnoty Różańcowej ).
do
godz.21.00 Indywidualna Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy.
Wielki
Piątek 10.IV, od
godz.15.00 – wznowienie Adoracji w Ciemnicy.
godz.18.30 DROGA
KRZYŻOWA
godz.19.00 Liturgia na cześć Męki Pańskiej
do godz.22.00
Adoracja Pana Jezusa w Grobie
Wielka Sobota Wigilia Paschalna 11 kwietnia, od godz.12.00 do 13.00 Spowiedź
święta i wznowienie Adoracji Pana Jezusa
w Grobie.
godz.19.00 Msza święta Wigilii Paschalnej - ś+p Stefania i Michał Muszak – od syna
chrzestnego Mirosława Tomaszewskiego.
do
godz.22.00 Adoracja Pana Jezusa w Grobie.