<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

Niedziela  Chrztu Pańskiego

13 stycznia  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Roman , Greta, Ryszard i Klemens Kruszel

( od bliskiego przyjaciela Jerzego  Mazura z Mławy ).

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Anny Mikulskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Poniedziałek 14 stycznia ,  Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 15 stycznia , godz.16.00 ś+p Jarosława Skomorucha w 8 rocznicę śmierci  i +Wacław  oraz  +Ksenia, Michał i Krystyna Kamłaj,  a także  +Danuta i Władysław Gulbinowicz.

Środa 16 stycznia ,  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 17 stycznia , godz.16.00  Msza święta gregoriańska zbiorowa  9/30  w intencji zmarłych z naszych rodzin, poleconych na kartkach - Bożemu Miłosierdziu.

Piątek 18 stycznia, godz.16.00  Msza święta gregoriańska zbiorowa  10/30  w intencji zmarłych z naszych rodzin, poleconych na kartkach - Bożemu Miłosierdziu.

Sobota 19 stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Marian, Józefa(k), Jadwiga , Jan i Regina Miecznikowscy.

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela  Zwykła

20 stycznia  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Natalia Perzanowska w 2 rocznicę śmierci; +Marian i Aleksander i z rodziny Perzanowskich;  +Henryk Kowalczyk w 2 rocznicę śmierci  oraz zmarłych z rodziny Żurawskich i Jakubowskich.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski – z okazji Dnia Dziadka.

Poniedziałek 21 stycznia , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 55 rocznicę urodzin Haliny Jakubowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla Moniki i Tomasza Karbownik i Ich dzieci : Michała i Wojciecha.

Wtorek 22 stycznia , godz.16.00 Msza święta o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla rodziców.

Środa 23 stycznia ,  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 24 stycznia , Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 25 stycznia, Mszy świętej – nie będzie !

Sobota 26 stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Stanisława Banasiak, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla żony Aliny i całej rodziny Banasiak.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>