<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

VI Niedziela  Zwykła - 17 lutego  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Józef Jakubowski w 34 rocznicę śmierci ; +Aniela Dutkowska  oraz  z  rodziny Głowaczów i Jakubowskich.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Dobromiły Kuształa, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Rozalii, rodziców Anny i Jerzego oraz dla rodzin : Ciosek i Kuształa.

Poniedziałek 18 lutego , godz.16.00 Msza święta o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo dla Marianny Prokopowicz

Wtorek 19 lutego , godz.16.00  ś+p  Andrzej Kruszel  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 20 lutego , godz.16.00 ś+p Wiesław Dobrzyński ( od nauczycieli emerytów ze Stoczka Klasztornego ).

Czwartek 21 lutego , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w intencji całej naszej Parafii Kiwity, za szczęśliwie przeżytą kolędę i dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich naszych rodzin.

Piątek 22 lutego, godz.16.00  ś+p Mirosława Mazur w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 23 lutego, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Anastazji Rutkowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla jej braciszka Floriana oraz rodziców : Joanny i Rafała.

INTENCJE  MSZALNE

VII  Niedziela  Zwykła  -  24 lutego  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Wiesław Dobrzyński – w podziękowaniu Panu Nauczycielowi, za troski i kształcenie przed laty naszych dzieci.

godz.11.00  ś+p Franciszek , Helena i Konstanty Krzykalscy ; +Jadwiga Proc ;  + Bogumiła Jankowska  oraz  + Barbara i Adam Kotarscy

Poniedziałek 25 lutego , godz.16.00  ś+p Ewa Błażewicz w 3 rocznicę śmierci.

Wtorek 26 lutego , godz.16.00  ś+p  Wiesław Dobrzyński w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 27 lutego , godz.16.00  ś+p Jerzy Zanewiak w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 28 lutego , godz.16.00  ś+p Stanisław Dawid  w  2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Piątek 01 marca, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN.

I Sobota 02 marca, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Kazimierz Kuryłowicz w 10 rocznicę śmierci oraz + Wojciech Sęgetowski  i  z  rodziny Kuryłowiczów.

godz.13.00  Msza święta dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Haliny Grabowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo ( od całej rodziny : dzieci, wnuków, prawnuków i praprawnuka ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>