<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

XX Niedziela Zwykła 18 sierpnia 2019r.

godz.9.00 ś+p Stanisław Ostrowski w 50 rocznicę urodzin.

godz.11.00 ś+p Radosław Perduta w 7 rocznicę śmierci oraz z okazji imienin.

godz.12.30 Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Hanny Bartnikowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz dla jej braciszka Huberta, rodziców : Marty i Kamila, a także dla dziadków obojga stron rodziny : Kuzia i Bartnikowskich.

Poniedziałek 19 sierpnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 86 rocznicę urodzin Leokadii Łuciuk , o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od Haliny Dobrzyńskiej, Izabeli Mieczkowskiej, Gabrieli Karbownik i Doroty Kozickiej ).

Wtorek 20 sierpnia, godz.17.00 ś+p Józefa Oszczyk w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 21 sierpnia, godz.17.00 ś+p Regina Dziadosz w rocznicę śmierci.

Czwartek 22 sierpnia, godz.17.00 Msza święta o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla Pelagii Gumowskiej z Rodzinnego Domu Opieki Społecznej ,, Pod Lasem ” w Kobieli.

Piątek 23 sierpnia, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 13(30) wspólnotowa za zmarłych poleconych na kartkach Bożemu Miłosierdziu.

Sobota 24 sierpnia, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Henryk, Edmund i Janina Bajda oraz +Julian i Stefania Banasiak, a także za wszystkich zamarłych z rodzin : Bajda i Banasiak.

XXI Niedziela Zwykła 25 sierpnia 2019r.

godz.9.00 ś+p z rodziny Demkowskich : Zofia, Franciszek, Władysław, Paweł, Stefan, Ludwika i Tomasz oraz z rodziny Bekeszczuk : Bolesław, Fabian i Franciszka, a także z rodziny : Chomów.

godz.11.00 ś+p Ks. Proboszcz Artur Józef Szymanek w 75 rocz. urodzin,

a także o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilata Mirosława Mikulskiego w 60 rocznicę urodzin.

Poniedziałek 26 sierpnia, godz.17.00 ś+p Wiesław Dobrzyński w 7 miesiąc po śmierci.

Wtorek 27 sierpnia, godz.17.00 ś+p Tadeusz Bekieszczuk w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 28 sierpnia, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 14(30) wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, bliskich naszemu sercu

Czwartek 29 sierpnia, godz.17.00 ś+p Jan Leonowicz w 15 rocznicę śmierci ( od syna Jana z rodziną ).

Piątek 30 sierpnia, godz.17.00 ś+p Józef Komsta w 24 rocznicę śmierci oraz + Piotr, Leokadia, Jan, Eleonora, Zdzisław, Franciszek, Zygmunt, Klementyna, Zofia Świerczewska i za wszystkich zmarłych z rodziny Komstów

Sobota 31 sierpnia, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Józefa i Witold Stabulaniec