<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

VII  Niedziela  Zwykła  -  24 lutego  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Wiesław Dobrzyński – w podziękowaniu Panu Nauczycielowi, za troski i kształcenie przed laty naszych dzieci.

godz.11.00  ś+p Franciszek , Helena i Konstanty Krzykalscy ; +Jadwiga Proc ;  + Bogumiła Jankowska  oraz  + Barbara i Adam Kotarscy

Poniedziałek 25 lutego , godz.16.00  ś+p Ewa Błażewicz w 3 rocznicę śmierci.

Wtorek 26 lutego , godz.16.00  ś+p  Wiesław Dobrzyński w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 27 lutego , godz.16.00  ś+p Jerzy Zanewiak w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 28 lutego , godz.16.00  ś+p Stanisław Dawid  w  2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Piątek 01 marca, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN.

I Sobota 02 marca, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Kazimierz Kuryłowicz w 10 rocznicę śmierci oraz + Wojciech Sęgetowski  i  z  rodziny Kuryłowiczów.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Haliny Grabowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo ( od całej rodziny : dzieci, wnuków, prawnuków i praprawnuka ).

INTENCJE  MSZALNE

VIII  Niedziela  Zwykła  -  03 marca  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Jan Maruszczak w 6 rocznicę śmierci   oraz            + Alina Maruszczak w 76 rocznicę urodzin.

godz.11.00  ś+p Zygmunt Bartnikowski w 9 rocznicę śmierci  oraz  +Teresa Bartnikowska.

Poniedziałek 04 marca , Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 05 marca , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Igora Kocan, o zdrowie i Boże błogosławieństwo , także dla jego braciszka Jakuba, a także rodziców : Alicji i Andrzeja Kocan.

ŚRODA  POPIELCOWA  06.III , rozpoczyna się Wielki Post godz.10.00  ś+p Teresa Giera w 2 rocznicę śmierci oraz  + Janina, Stanisław, Edward i Marian Dajek, a także ś+p Anna, Bazyli i Mikołaj Giera.

godz18.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Hanny-Elli Szumskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Sylwii i Pawła ( od babci i dziadka : Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

Czwartek 07 marca , Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 08 marca, godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA

godz.16.30  Msza święta z racji Dnia Kobiet w intencji wszystkich Pań z naszej Parafii, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Sobota 09 marca, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Lilia-Aldona Kucharewicz w 5 rocznicę śmierci oraz + Władysław i Stanisława Kucharewicz

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>