<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

XXI Niedziela Zwykła 25 sierpnia 2019r.

godz.9.00 ś+p z rodziny Demkowskich : Zofia, Franciszek, Władysław, Paweł, Stefan, Ludwika i Tomasz oraz z rodziny Bekeszczuk : Bolesław, Fabian i Franciszka, a także z rodziny : Chomów.

godz.11.00 ś+p Ks. Proboszcz Artur Józef Szymanek w 75 rocz. urodzin,

a także o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilata Mirosława Mikulskiego w 60 rocznicę urodzin.

Poniedziałek 26 sierpnia, godz.17.00 ś+p Wiesław Dobrzyński w 7 miesiąc po śmierci.

Wtorek 27 sierpnia, godz.17.00 ś+p Tadeusz Bekieszczuk w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 28 sierpnia, godz.17.00 Msza święta gregoriańska 14(30) wspólnotowa za zmarłych z naszych rodzin, bliskich naszemu sercu

Czwartek 29 sierpnia, godz.17.00 ś+p Jan Leonowicz w 15 rocznicę śmierci ( od syna Jana z rodziną ).

Piątek 30 sierpnia, godz.17.00 ś+p Józef Komsta w 24 rocznicę śmierci oraz + Piotr, Leokadia, Jan, Eleonora, Zdzisław, Franciszek, Zygmunt, Klementyna, Wacław, Henryk i Janusz Komsta ; Zofia Świerczewska i za wszystkich zmarłych z rodziny Komstów.

( od Henryka Komsta z żoną Agnieszką i rodziną ).

Sobota 31 sierpnia, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Józefa i Witold Stabulaniec

XXII Niedziela Zwykła 01 września 2019r.

godz.9.00 Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin , o opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo.

godz.11.00 ś+p Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław z rodziny Ostrowskich oraz ś+p Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli Mochnal

Poniedziałek 02 września, godz.9.00 Msza święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego , o Dary Ducha Świętego i Boże błogosław. dla uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Kiwitach

godz.17.00 ś+p Stefania Jaworska – w dniu imienin oraz +Jan Jaworski ; + Czesław Niedzielski i z rodziny : Kuriatów i Jaworskich.

Wtorek 03 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w dniu imienin Izabeli M , o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej ( od przyjaciół ).

Środa 04 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna z okazji imienin Stefanii Jakubowskiej , o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Jakubowskich i Perzanowskich.

I Czwartek 05 września, 16.30 GODZINA ŚWIĘTA godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę chrztu świętego Blanki, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców i chrzestnych.

I Piątek 06 września, godz.16.30 Spowiedź święta godz.17.00 ś+p Jerzy Dziurek w 22 rocznicę śmierci;+ Katarzyna Dziurek

I Sobota 07 września, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Maria Libor z okazji imienin i rocznicy urodzin oraz +Józef Libor - w roczn. urodzin; +Helena, Mikołaj i z rodziny Stankiewicz.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>