<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIII  Niedziela Zwykła  02 lipca  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Ksawerego Waga, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od ojca chrzestnego Błażeja Lipińskiego ).

godz.11.00  ś+p Józef, Michalina, Anna, Ignacy, Józefa i Franciszek Kuryłowicz  oraz  ś+p Stanisław, Justyna, Michał i Anna Skrętkowscy.

Poniedziałek 03 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk i jego brata Igora oraz rodziców : Moniki i Dariusza i całej rodziny.

Wtorek 04 lipca, godz.17.00  ś+p Henryk Ochab w 1 rocznicę śmierci.

Środa 05 lipca, godz.17.00  ś+p Anastazja Prokopowicz w 24 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Antoni Prokopowicz w 3 miesiąc po śmierci, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków.

I Czwartek 06 lipca, godz.17.00 Msza święta w intencji wszystkich mieszkańców ROKITNIKA, z prośbą o obfite plony, a także zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

I Piątek 07 lipca, godz.17.00 ś+p Ludwik Skomorucha w 28 rocznicę śmierci oraz +Franciszek, Stanisława, Wacław, Jarosława, Kazimierz i Zbigniew Skomorucha, a także  +Danuta i Władysław Gulbinowicz.

Sobota 08 lipca 2017 roku - godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Anieli, zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

INTENCJE  MSZALNE

XIV  Niedziela Zwykła  09 lipca  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna, z racji imienin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal – z okazji rocznicy urodzin ( od żony z rodziną ).

Poniedziałek 10 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 80  rocznicę urodzin Konrada Karczewskiego, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek 11 lipca, godz.17.00  Msza święta w intencji mieszkańców Bartnik, o urodzaje, zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Środa 12 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Karoliny Jakubczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców: Marty i Łukasza.

Czwartek 13 lipca, godz.17.00  ś+p Ksiądz kan. Artur Józef Szymanek, a także z rodziny Mikulskich i Sulim;  ś+p Wojciech Zieliński;  ś+p Ks. kan. Zdzisław Stanik.

Piątek 14 lipca, godz.17.00 ś+p Apolonia, Franciszek i Aleksander Subotkowscy oraz z rodziny Suchodolskich.

Sobota 15 lipca 2017 roku - godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Władysław Filipek w 12 rocznicę śmierci oraz +Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>