<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

I  Niedziela Adwentu  02 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin oraz o nowe powołania różańcowe.

godz.11.00  ś+p Elżbieta Stefanowicz w 10 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 03 grudnia, godz.12.00 Msza święta pogrzebowa  ś+p Jadwiga Jaworska

Wtorek 04 grudnia, godz.16.00 Msza święta gregoriańska ( 6/30 ) zbiorowa-wspólnotowa, za zmarłych poleconych na kartkach Bożemu Miłosierdziu.

Środa 05 grudnia, godz.16.00 RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   ś+p Józef Moszkowicz w 9 rocznicę śmierci.

I Czwartek 06 grudnia, godz.15.30  Godzina  Święta

godz.16.00 ś+p Msza święta gregoriańska ( 7/30 ) zbiorowa-wspólnotowa, za zmarłych poleconych na kartkach Bożemu Miłosierdziu.

I Piątek 07 grudnia, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  Msza święta gregoriańska ( 8/30 ) zbiorowa - wspólnotowa, za zmarłych poleconych na kartkach Bożemu Miłosierdziu.

Sobota 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, godz.12.00 -12.30 - Godzina Łaski

godz.12.30  RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   Msza święta za wszystkich PARAFIAN, o godne i owocne przeżywanie Adwentu i Rekolekcji Adwentowych.

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela Adwentu  09 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  ś+p Tomasz i Aleksandra Żurawscy oraz za zmarłych z rodziny Żurawskich ; +Aleksander, Marian i Natalia Perzanowscy i z rodziny Perzanowskich.

godz.11.00  ś+p Marian Bekieszczuk w 9 rocznicę śmierci  oraz +Jan  i  Józef Bekieszczuk.

Poniedziałek 10 grudnia, Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 11 grudnia,  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 12 grudnia, godz.16.00 RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   ś+p Leokadia Figat - z okazji imienin.

Czwartek 13 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Marii Krzykalskiej i Katarzyny Parzych, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla Rafała, Wiktorii i Franciszka Parzych.

REKOLEKCJE  ADWENTOWE

Piątek 14 grudnia, godz.10.00  ś+p Antoni i Waleria Antos w 39 i  20 rocznicę śm. ( od córki Mieczysławy Adamczyk z Torunia ).

godz.11.30  Msza święta za  PARAFIAN - ( z udziałem Szkoły ).

godz.18.00 ś+p Teresa Juszyńska - z okazji nadchodzących Świąt

Sobota 15 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   Msza święta dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Władysławy Jaksina, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dzieci z rodzinami ).

godz.18.00 ś+p Bazyl Potasznik w 2 rocznicę śmierci  oraz +Teodor i Ewa  i  z całej rodziny Potasznik.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>