<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXII  Niedziela Zwykła  03 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a także o nowe powołania Różańcowe.

godz.11.00  ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz z rodziny : Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli.

Poniedziałek 04 września, godz.9.00 Msza święta z racji rozpoczęcia roku szkolnego dla Zespołu Szkół w Kiwitach.

godz.17.00  ś+p Stefan Borkowski z okazji imienin,   a także o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Borkowskiej.

Wtorek 05 września, godz.17.00  ś+p Jerzy Dziurek  w 20 rocznicę śmierci  oraz  + Katarzyna Dziurek.

Środa 06 września, godz.17.00  Msza święta – intencja wolna!

I Czwartek 07 września, godz.16.30 GODZINA  ŚWIĘTA godz.17.00 Msza święta za wszystkich PARAFIAN.

Piątek 08 września, godz.17.00  ś+p Maria Libor  z racji  imienin i  rocznicy urodzin   oraz +Józef Libor  z racji  rocznicy urodzin, a także za wszystkich zmarłych z rodziny : Libor i Stankiewicz.

Sobota 09 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Stanisława Hypta o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

INTENCJE  MSZALNE

XXIII  Niedziela Zwykła  10 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta o Dary Ducha Świętego, zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Zuzanny, Michała, Niny i Zofii  i  ich rodziców.

godz.11.00  ś+p Roman Antos w 1 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Krystyna Antos.

Poniedziałek 11.IX, godz.17.00  Msza święta za PARAFIAN !

Wtorek 12 września, godz.17.00  ś+p Stanisław Gotowiec  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 13 września, godz.17.00  ś+p Józef Bekieszczuk  w  42 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Marian i Jan Bekieszczuk.

Czwartek 14 września, godz.17.00 ś+p Wincenty Geglis w 5 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Zofia Geglis w 7 miesiąc po śmierci.

Piątek 15 września, godz.17.00  ś+p Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Julii Książek i jej brata Macieja  oraz w 5 rocznicę urodzin Michała Karbownik i jego brata Wojciecha.

Sobota 16 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Wincentyna i Jan Kuraszkiewicz; +Irena  i Feliks Jastrzębscy;  +Helena i Tadeusz Kuraszkiewicz; +Eufemia i Stanisław Jaroccy oraz +Kamila i Stefan Błońscy.

godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Marii i Ryszarda Tkaczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>