<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela  Zwykła  05  lutego  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin oraz o nowe powołania różańcowe.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Małżonków Jubilatów : Marianny i Antoniego Prokopowicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej ( od dzieci, wnuków i prawnuków ).

Poniedziałek 06.II, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna!

Wtorek 07 lutego, godz.16.00  ś+p Zygmunt Kaczyński w 27 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny : Kaczyńskich  i  Cilażewiczów.

Środa 08 lutego, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 09 lutego, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Piątek 10 lutego, godz. 16.00  Msza święta o szczęśliwą operację dla Józefa Parzycha, o powrót do zdrowia i  dalsze  Boże błogosławieństwo.

Sobota 11 lutego,  godz.9.30  RÓŻANIEC  w  intencji chorych

Światowy Dzień Chorego – Wspomnienie  N M P  z Lourdes godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich chorych z naszej Parafii,  z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.

godz.16.00 Msza święta dziękczynna w 45 rocznicę Ślubu Małżonków Jubilatów : Danuty i Teodora Gos, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dzieci z rodzinami ).

INTENCJE  MSZALNE

VI  Niedziela  Zwykła  12  lutego  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Waldemar Kij w rocznicę urodzin, Chrztu świętego  oraz  imienin.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Dobrusi Kuształa, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Anny i Jerzego oraz dziadków obojga stron.

Poniedziałek 13 lutego , godz.16.00  ś+p Józef  Perduta w 8 rocznicę śmierci   oraz  +Bazyli  i  Katarzyna  Perduta.

Wtorek 14 lutego, godz.16.00  ś+p Marian w 63 rocznicę śmierci  i  Marianna Wieczorek  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny : Wieczorków i Prokopowiczów.

Środa 15 lutego, godz.16.00  ś+p Bolesław Wołonciej  w  2 rocznicę śmierci  oraz  + Anna i Władysław.

Czwartek 16 lutego, godz.16.00  ś+p Lech Buczel w 2 rocznicę śmierci ( od przyjaciół i znajomych  z  Kiwit ).

Piątek 17 lutego, godz. 16.00  ś+p  Józef  Jakubowski w 32 rocznicę śmierci  oraz   + Michał, Karolina, Jan, Stanisław  i Ryszard Głowacz.

Sobota 18 lutego,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Maria, Stanisław i Helena  Piotrowscy w 16 - 18 i  23  rocznicę śmierci.

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>