<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XVIII  Niedziela  Zwykła  05 sierpnia 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Koła Żywego Różańca  i Ich rodzin, a także o nowe powołania różańcowe.

godz.11.00  Msza święta w intencji zmarłych z rodzin ś+p Kuryłowiczów,  Świerczyńskich,  Skrętkowskich  i Kubiaków.

Poniedziałek 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Anny Korejwo, a także w intencji : Beaty, Iwony ,  Andrzeja i Ich rodzin, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od Mamy Marii Wawrykiewicz ).

Wtorek 07 sierpnia, godz.17.00  ś+p Halina  i  Krzysztof Romaniuk w 5 i 3  rocznicę śmierci  oraz  ś+p Maria i Józef Libor.

Środa 08 sierpnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Marty i Łukasza Jakubczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo także dla Ich dzieci : Karoliny i Michała.

Czwartek 09 sierpnia, godz.17.00  ś+p Janusz Łuciuk w 65 rocznicę urodzin.

Piątek 10 sierpnia, godz.17.00 ś+p Sławomir Fiedorów  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 11 sierpnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Stanisław Gotowiec w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny : Kościańczuk,  Marcinkowskich  i  Gotowiec.

INTENCJE  MSZALNE

XIX  Niedziela  Zwykła  12 sierpnia 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Krystyna Borowska w 2 rocznicę śmierci  i  w  61 rocznicę urodzin.

godz.11.00  ś+p Maria i Stanisław Wojszkun w 33 roczn. Śmierci.

Poniedziałek 13.VIII , godz. 16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 2 tydzień po Ślubie Małżonków : Eweliny i Kamila Adamkiewicz, o zdrowie i  Boże błogosławieństwo ( od rodziny i uczestników Mszy św. ślubnej ).

Wtorek 14 sierpnia, godz.17.00 Msza święta dziękczynna  z racji imienin i rocznicy urodzin Małżonków : Marii  i  Jacka Pawlik, o zdrowie i  Boże błogosławieństwo (od dzieci : Alicji i Mateusza).

Środa 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

godz.9.00  ś+p Lilia-Aldona  i Władysław Kucharewicz  oraz

ś+p Jacek i Romuald Stawscy.

godz.11.00 Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Wiktorii Parzych, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Katarzyny i Rafała, brata Franciszka i dziadków.

Czwartek 16 sierpnia, godz.17.00  ś+p Marianna i Wiesław Świderscy w 9  i  33 rocznicę śmierci.

Piątek 17 sierpnia, godz.17.00  ś+p Ks. Mgr Kan. Artur Józef Szymanek w 15 rocznicę śmierci – Dziekan Lidzbarski ( 1999-2003 ) i zasłużony Proboszcz naszej Parafii ( 1983-2003 ).

Sobota 18 sierpnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  Msza święta za wszystkich  PARAFIAN.

godz.17.00  Msza święta ślubna w intencji Nowożeńców : Wiolety Marchlewskiej i Marka Błażewicza, o Boże błogosławieństwo.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>