<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela – Święto  Chrztu  Pańskiego  08 stycznia  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Jarosława Skomorucha  w  6 rocznicę śmierci,  +Wacław Skomorucha,  + Ksenia Kamłaj  w  25 rocznicę śmierci, +Michał Kamłaj  oraz  + Danuta w 17 rocznicę śmierci  i +Władysław Gulbinowicz.

godz.11.00  ś+p  Piotr, Eugenia, Jan  i  Hanna  Zwolińscy,  +Władysław,  Emilia  i  Józef  Jakubowscy  oraz  +Leon Filipiak.

Poniedziałek 09 stycznia, godz.16.00  Msza św. – intencja wolna

Wtorek 10 stycznia, godz.16.00  ś+p Kazimierz Wieczorek w  41 rocznicę śmierci  oraz  za  wszystkich  zmarłych  z  rodziny : Wieczorków i Prokopowiczów.

Środa 11 stycznia, godz.16.00  Msza święta -

Czwartek 12 stycznia, godz.16.00  Msza święta –

Piątek 13 stycznia, godz. 16.00 Msza święta –

Sobota 14 stycznia,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN, odwiedzanych w czasie kolędy, o Boże błogosławieństwo.

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela  Zwykła  15 stycznia  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Bazyl Potasznik w 1 miesiąc po śmierci.

godz.11.00  ś+p  Henryk Konarski w 28 rocznicę śmierci

ś+p Wojciech Konarski.

Poniedziałek 16 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Krzysztofa Adamkiewicza o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Doroty i Roberta oraz dziadków obojga stron.

Wtorek 17 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Środa 18 stycznia, godz.16.00  ś+p Marian w 46 rocznicę śmierci i Józefa Miecznikowscy  oraz  ś+p Jadwiga Miecznikowska

( od córki Jadwigi Kanclerz ).

Czwartek 19 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Czesława Miecznikowskiego,  a  także za zmarłych  ś+p Mariana, Jadwigę i Józefę  Miecznikowskich.

Piątek 20 stycznia, godz. 16.00  Msza święta o szczęśliwe kolędowanie i Boże błogosławieństwo dla odwiedzanych rodzin.

Sobota 21 stycznia,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji dziękczynnej w 33 rocznicę ślubu małżonków : Urszuli i Janusza Sklepowicz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.17.00  Msza święta w intencji dziadków : Barbary i Tadeusza Dawid oraz Haliny Grabowskiej o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, a także za zmarłych ś+p Zofię i Stefana Dawid oraz ś+p Władysława Grabowskiego.

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>