<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIV  Niedziela Zwykła  09 lipca  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna, z racji imienin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal – z okazji rocznicy urodzin ( od żony z rodziną ).

Poniedziałek 10 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 80  rocznicę urodzin Konrada Karczewskiego, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek 11 lipca, godz.17.00  Msza święta w intencji mieszkańców Bartnik, o urodzaje, zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Środa 12 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Karoliny Jakubczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców: Marty i Łukasza.

Czwartek 13 lipca, godz.17.00  ś+p Ksiądz kan. Artur Józef Szymanek, a także z rodziny Mikulskich i Sulim;  ś+p Wojciech Zieliński;  ś+p Ks. kan. Zdzisław Stanik.

Piątek 14 lipca, godz.17.00 ś+p Apolonia, Franciszek i Aleksander Subotkowscy oraz z rodziny Suchodolskich.

Sobota 15 lipca 2017 roku - godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Władysław Filipek w 12 rocznicę śmierci oraz +Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.

INTENCJE  MSZALNE

XV  Niedziela Zwykła  16 lipca  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Henryk ( z racji imienin ), Helena i Józef Jesiołowscy oraz  ś+p siostra zakonna Krystyna Jesiołowska.

godz.11.00  ś+p Czesław, Maria i Jerzy Aleksandrowicz; +Stanisław i Anna Stanilewicz oraz +Mikolaj , Czesław i Wojciech Juchnowicz.

Poniedziałek 17 lipca, godz.17.00 ś+p Julia i Stanisław Markowscy.

Wtorek 18 lipca, godz.17.00  ś+p Irena Kolesar w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu )

oraz + Michał Kolesar w 5 rocznicę śmierci.

Środa 19 lipca, godz.17.00  ś+p Zofia Kruszel w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 20 lipca, godz.17.00  ś+p Jan Maziarski w 2 miesiąc po śmierci, a także za zmarłych rodziców i braci : Adama i Marię oraz Adolfa i Stanisława Maziarskich.

Piątek 21 lipca, godz.17.00 ś+p Jan Pielak w 6 rocznicę śmierci  i  + Zofia Gwiazda.

Sobota 22 lipca 2017 roku - godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Natalia i Marian Perzanowscy ( z racji imienin ) i za wszystkich zmarłych z rodziny Perzanowskich.

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Marii Pawlik, o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>