<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXIII  Niedziela Zwykła  10 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta o Dary Ducha Świętego, zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Zuzanny, Michała, Niny i Zofii  i  ich rodziców.

godz.11.00  ś+p Roman Antos w 1 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Krystyna Antos.

Poniedziałek 11.IX, godz.17.00  Msza święta za PARAFIAN !

Wtorek 12 września, godz.17.00  ś+p Stanisław Gotowiec  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 13 września, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI godz.17.00  ś+p Józef Bekieszczuk  w  42 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Marian i Jan Bekieszczuk.

Czwartek 14 września, godz.17.00 ś+p Wincenty Geglis w 5 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Zofia Geglis w 7 miesiąc po śmierci.

Piątek 15 września, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Julii Książek i jej brata Macieja  oraz w 5 rocznicę urodzin Michała Karbownik i jego brata Wojciecha.

Sobota 16 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Wincentyna i Jan Kuraszkiewicz; +Irena  i Feliks Jastrzębscy;  +Helena i Tadeusz Kuraszkiewicz; +Eufemia i Stanisław Jaroccy oraz +Kamila i Stefan Błońscy.

godz.13.00  Msza święta dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Marii i Ryszarda Tkaczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

INTENCJE  MSZALNE

XXIV  Niedziela Zwykła  17 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Stanisław, Justyna, Michał i Anna Skrętkowscy oraz  ś+p Ignacy, Anna, Józefa, Alfons, Adam i Franciszek Kuryłowicz;   ś+p Józef, Weronika i Jan Świerczyńscy.

godz.11.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz.

Poniedziałek 18 września, godz.17.00  ś+p Henryk Żołnowski w 22 rocznicę śmierci  oraz ś+p Halina Żołnowska.

Wtorek 19 września, godz.17.00  ś+p Eliza Vasilev w 1 miesiąc po śmierci.

Środa 20 września, godz.17.00  Msza święta w intencji Beaty i Ewy, o opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo podczas pielgrzymki do Jerozolimy.

Czwartek 21 września, godz.17.00 Msza święta za wszystkich PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Piątek 22 września, godz.17.00  ś+p Roman Książek;  +Maria Bogeslaw i  +Irena Staśkowiak oraz +Małgorzata i Jerzy Kiewicz ( od Haliny Jędrysek i Irmgardy Książek ).

Sobota 23 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Henryk Skarul w 27 rocznicę śmierci oraz ś+p Bolesław Gałązka w 34 rocznicę śmierci  i za wszystkich zmarłych z rodziny Skarul i Gałązka.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>