<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela  Zwykła  15 stycznia  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Bazyl Potasznik w 1 miesiąc po śmierci.

godz.11.00  ś+p  Henryk Konarski w 28 rocznicę śmierci

ś+p Wojciech Konarski.

Poniedziałek 16 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Krzysztofa Adamkiewicza o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Doroty i Roberta oraz dziadków obojga stron.

Wtorek 17 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Środa 18 stycznia, godz.16.00  ś+p Marian w 46 rocznicę śmierci i Józefa Miecznikowscy  oraz  ś+p Jadwiga Miecznikowska

( od córki Jadwigi Kanclerz ).

Czwartek 19 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Czesława Miecznikowskiego,  a  także za zmarłych  ś+p Mariana, Jadwigę i Józefę  Miecznikowskich.

Piątek 20 stycznia, godz. 16.00  Msza święta o szczęśliwe kolędowanie i Boże błogosławieństwo dla odwiedzanych rodzin.

Sobota 21 stycznia,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji dziękczynnej w 33 rocznicę ślubu małżonków : Urszuli i Janusza Sklepowicz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.17.00  Msza święta w intencji dziadków : Barbary i Tadeusza Dawid oraz Haliny Grabowskiej o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, a także za zmarłych ś+p Zofię i Stefana Dawid oraz ś+p Władysława Grabowskiego.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela  Zwykła  22  stycznia  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Jerzy w 43 rocznicę śmierci oraz  ś+p  Paulina Wawrykiewicz.

godz.11.00  ś+p  Ksenia, Krystyna i Michał Kamłaj  oraz

ś+p Jarosława i Wacław Skomorucha.

Poniedziałek 23 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna!

Wtorek 24 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Środa 25 stycznia, godz.16.00    Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 26 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Olafa Szukis, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

Piątek 27 stycznia, godz. 16.00  Msza święta dziękczynna za szczęśliwie przeżytą kolędę i  o dalsze Boże błogosławieństwo   dla wszystkich rodzin z naszej PARAFII.

Sobota 28 stycznia,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Roman Bakuła w 1 rocznicę śmierci  oraz

ś+p Józef, Czesława, Tadeusz i Dariusz  Bakuła.

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>