<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela Adwentu  16 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  ś+p Zofia Demkowska w 14 rocznicę śmierci  ;  +Franciszek, Władysław, Paweł, Tomasz, Ludwika(k) i Stefan oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Demkowskich.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal w 6 rocznicę śmierci (od żony i dzieci z rodzinami ).

Poniedziałek 17 grudnia, godz.16.00 Msza święta o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla Pelagii Gumowskiej – z Rodzinnego Domu Opieki Społecznej w Kobieli.

Wtorek 18 grudnia,  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 19 grudnia, godz.16.00 RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   ś+p Jan Głowacz w 14 rocznicę śmierci  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.

Czwartek 20 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski oraz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Justyny i Pawła Janiszewskich i Ich dzieci Bartosza i Miłosza ;  dziadków obojga stron Janiszewskich i Pac.

Piątek 21 grudnia, godz.16.00  Msza święta o dalsze Boże błogosławieństwo dla  wszystkich PARAFIAN.

Sobota 22 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY ( z lampionami lub świecami ) ś+p   Dariusz Metryka w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela Adwentu  23 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  ś+p Eugeniusz w 6 rocznicę śmierci  i Karolina Żurawscy; + Henryk Szmitek oraz +Tomasz, Henryk, Józefa (k)    i  z rodziny Żurawskich.

godz.11.00  ś+p Helena Kaczyńska w 17 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 24.XII.  - Wigilia Narodzenia Pańskiego     godz.10.00 -11.00 – Dodatkowa Spowiedź święta.

godz.24.00 PASTERKA - Msza święta za PARAFIAN i GOŚCI

Wtorek 25 grudnia - Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

godz.11.00  ś+p Krystyna Kamłaj w 6 rocznicę śmierci.

Środa 26 grudnia -  II Dzień Świąt Narodzenia Pańskiego,to

Święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika.

godz.9.00 Msza święta dziękczynna w 32 rocznicę ślubu małżonków : Weroniki i Zbigniewa, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.11.00 ś+p Franciszek Krzykalski

Czwartek 27 grudnia, godz.16.00  ś+p Bolesław Lipnicki w 17 rocznicę śmierci  oraz  +Anna  i  Robert Lipniccy.

Piątek 28 grudnia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Sobota 29 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p   Jadwiga Jaworska w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>