<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXIV  Niedziela Zwykła  17 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Stanisław, Justyna, Michał i Anna Skrętkowscy oraz  ś+p Ignacy, Anna, Józefa, Alfons, Adam i Franciszek Kuryłowicz;   ś+p Józef, Weronika i Jan Świerczyńscy.

godz.11.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz.

Poniedziałek 18 września, godz.17.00  ś+p Henryk Żołnowski w 22 rocznicę śmierci  oraz ś+p Halina Żołnowska.

Wtorek 19 września, godz.17.00  ś+p Eliza Vasilev w 1 miesiąc po śmierci.

Środa 20 września, godz.17.00  Msza święta w intencji Beaty i Ewy, o opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo podczas pielgrzymki do Jerozolimy.

Czwartek 21 września, godz.17.00 Msza święta za wszystkich PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Piątek 22 września, godz.17.00  ś+p Roman Książek;  +Maria Bogeslaw i  +Irena Staśkowiak oraz +Małgorzata i Jerzy Kiewicz ( od Haliny Jędrysek i Irmgardy Książek ).

Sobota 23 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Henryk Skarul w 27 rocznicę śmierci oraz ś+p Bolesław Gałązka w 34 rocznicę śmierci  i za wszystkich zmarłych z rodziny Skarul i Gałązka.

INTENCJE  MSZALNE

XXV  Niedziela Zwykła  24 września  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 76 rocznicę urodzin Józefy Głowacz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla dzieci, wnuków i prawnuków.

godz.11.00 Msza święta dziękczynna w 27 rocznicę ślubu małżonków : Edyty i Piotra Maruszczak oraz w 20 rocznicę ślubu małżonków : Iwony i Tomasza Maruszczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i Ich rodzin ( od dzieci ).

Poniedziałek 25 września, godz.17.00  ś+p Anna Lipnicka  w 6  rocznicę śmierci  oraz ś+p Bolesław i Robert Lipniccy.

Wtorek 26 września, godz.17.00  ś+p Krystyna Kij  w 20 rocznicę śmierci  oraz +Bazyli Kij w 34 rocznicę śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Kijów ( od Janiny Kij ).

Środa 27 września, godz.17.00  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 28 września, godz.17.00 ś+p Wacław Skomorucha – w dniu imienin  oraz +Jarosława Skomorucha.

Piątek 29 września, godz.17.00  ś+p Andrzej Wiloch w 16 rocznicę śmierci oraz Tadeusz i Mieczysław Wiloch, a także za wszystkich zmarłych z rodziny : Wilochów i Ługowskich.

Sobota 30 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Tadeusz Filipek w 5 rocznicę śmierci