<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XVI  Niedziela  Zwykła  22 lipca 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z okazji imienin Weroniki Jesiołowskiej, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Adam, Helena i Stanisław  Parzych.

Poniedziałek 23 lipca, godz.10.00 ś+p Roman Kruszel w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Wtorek 24 lipca, godz.17.00 ś+p Jadwiga Miecznikowska w 3 rocznicę śmierci oraz + Marian i Józefa (k) Miecznikowscy.

Środa 25 lipca, godz.17.00  ś+p Józef  Jakub  Wawrykiewicz  w  73 rocznicę urodzin i z okazji Dnia Ojca.

Czwartek 26 lipca, godz.17.00  ś+p Jan Perduta  - ( od cioci Henryki Lewandowskiej ).

Piątek 27 lipca, godz.17.00 Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN – żywych i zmarłych.

Sobota 28 lipca, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Waldemar  Kij w 9 rocznicę śmierci;  +Zygmunt Akacki; +Małgorzata Manteufel  i za zmarłych z rodziny Praskich.

godz.17.00  Msza święta  ślubna  w intencji  nowożeńców : Eweliny Renaty Jasińskiej i Kamila Macieja Adamkiewicza , o Boże błogosławieństwo.

INTENCJE  MSZALNE

XVII  Niedziela  Zwykła  29 lipca 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz  oraz  +Jacek Chodorowski.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Nikodema Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Kamili i Krzysztofa, jego siostrzyczki Nadii  oraz dziadków : Skomorucha i Bekieszczuk.

Poniedziałek 30 lipca, godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina  w 20 rocznicę śmierci.

Wtorek 31 lipca, godz.17.00 ś+p Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Magdaleny i Michała Maruszczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo

Środa 01 sierpnia, godz.17.00  ś+p Helena Królik w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Czwartek 02 sierpnia, godz. 16.30  GODZINA  ŚWIĘTA
godz.17.00   ś+p Jan Perduta w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Piątek 03 sierpnia, godz.17.00 ś+p Ryszard Muszak w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Sobota 04 sierpnia, godz.9.30 Różaniec  godz.10.00  ś+p Teresa Juszyńska ( od rodziny Nowickich i Łaszczychów ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>