<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Adwentu – Wigilia Narodzenia Pańskiego         24  grudnia  2017 roku.

godz.8.45  WYPOMINKI  ROCZNE

godz.9.00  ś+p za zmarłych z  rodziny Kuriatów, Bieleckich, Banasiaków i Bajdów.

godz.11.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Anna Andrews-Skarul, jej rodziców : Iwony i Daniela oraz brata Oscara, a także dziadków obojga stron, o zdrowie i Boże błogosławieńst.

godz.24.00 PASTERKA – UROCZYSTA  MSZA  ŚWIĘTA  ZA  PARAFIAN  I  GOŚCI.

Poniedziałek  25 grudnia - Uroczystość Narodzenia Pańskiego

godz.11.00  ś+p Krystyna Kamłaj w 4 rocznicę śmierci oraz +Ksenia i Michał Kamłaj ;  + Jarosława i Wacław Skomorucha.

Wtorek 26 grudnia, II  Dzień  Świąt Bożego Narodzenia  godz.9.00  ś+p Zofia, Klemens i Greta Kruszel  oraz +Karolina i Michał Głowacz.

godz.11.00 ś+p Franciszek Krzykalski.

Środa 27 grudnia, godz.16.00 ś+p Bolesław Lipnicki w 15 rocznicę śmierci;  +Anna i Robert Lipniccy, + Zofia Łataś oraz+ siostra zakonna Ludmiła Siemienik.

Czwartek 28 grudnia, godz.16.00 ś+p Antonina Kalenko.

Piątek 29 grudnia, godz.16.00  ś+p Teresa Juszyńska  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 30 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Anna i Walenty Czeczka  oraz + Zofia Lehoida.

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Świętej Rodziny : Jezusa, Maryi  i Józefa

31 grudnia  2017 roku.

godz.9.00  Msza święta dziękczynno-przebłagalna od rodziny Panu Bogu wiadomej, o łaskę silnej wiary, a także o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo w Nowym 2018 Roku.

godz.11.00  ś+p Adam, Stanisława i Władysław Kaczorowscy.

Poniedziałek  01 stycznia Nowego  2018  Roku -  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.  Światowy  Dzień  Pokoju.

godz.11.00  Msza święta za wszystkich  PARAFIAN !

godz.13.00 Msza święta w intencji chrzczonego dziecka Zuzanny Olesiak, jej rodziców : Pauliny i Kamila, rodziców chrzestnych oraz dziadków obojga stron : Chodorowskich  i Olesiak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.17.00 Msza święta – intencja wolna !

Wtorek 02 stycznia, godz.16.00 Msza święta – intencja wolna !

Środa 03.01, godz.16.00 Msza święta – intencja wolna !

I Czwartek 04 stycznia, godz.15.30  GODZINA  ŚWIETA godz.16.00 Msza święta – intencja wolna !

I Piątek 05 stycznia, godz.15.30  Spowiedź święta

godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

I Sobota 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego godz.8.30  RÓŻANIEC

godz.9.00  ś+p za zmarłych z rodziny Ostrowskich i Mochnal.

godz.11.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka Olaf Salwa, jego rodziców : Pauliny i Adama, rodziców chrzestnych oraz dziadków obojga stron: Bartnikowskich i Salwa, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>