<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela Wielkanocna 29 kwietnia 2018 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne.

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z racji 88 rocznicy urodzin Weroniki Jesiołowskiej, a także dla dzieci z rodzinami, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Łukasz, Petronela, Małgorzata, Józef, Weronika, Jan, Adam, Helena, Andrzej, Maria, Antoni i Anna Świerczyńscy.

Poniedziałek 30 kwietnia, godz.17.00 Mszy świętej - nie będzie!

Wtorek 01 maja, godz.16.35 Nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, z wystawieniem Najświętszego Sakra. godz.17.00 Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków, prawnuków i całej rodziny Kij.

Środa 02 maja , godz.16.35 Nabożeństwo  majowe godz.17.00  Msza święta - intencja wolna !

Czwartek 03 maja Uroczystość NMP Królowej  Polski godz.9.00 ś+p z rodziny Ostrowskich :Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf,  i Stanisław oraz  ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Bazyl i Karolina.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny

godz.11.00  ś+p Józefa i Stefan Artym ;   +Katarzyna, Bolesław i Kazimierz Przybyła;  + Jan Hryczyński.

I Piątek 04 maja,godz.16.35 Nabożeństwo majowe i spowiedź  godz.17.00 Msza święta w intencji Strażaków z OSP w Kiwitach.

I Sobota 05 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Józef Woronowicz w  21 rocznicę śmierci.

INTENCJE  MSZALNE

VI  Niedziela Wielkanocna 06 maja 2018 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, a także o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Teresy Moszkowicz w 75 rocznicę urodzin

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.

godz.11.00  ś+p Eugeniusz Organiściak w 11 rocznicę śmierci  i za wszystkich zmarłych z rodziny Organiściak.

Poniedziałek 07 maja, godz.16.35 Nabożeństwo majowe godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 11 rocznicę urodzin Igora Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla brata Michała, rodziców : Moniki i Dariusza oraz dziadków.

Wtorek 08 maja, godz.16.35 Nabożeństwo majowe  godz.17.00 ś+p Stanisław Jaksina - z racji imienin.

Środa 09 maja , godz.16.35 Nabożeństwo  majowe     godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Karoliny Kucharewicz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Justyny i Kamila oraz dziadków i prababci Zofii.

Czwartek 10 maja, godz.16.35  Nabożeństwo  majowe godz.17.00 ś+p Franciszek, Konstanty i Helena Krzykalscy, +Barbara i Adam Kotarscy, +Bogumiła Jankowska, Jadwiga i Piotr Proc.

Piątek 11 maja, godz.16.35 Nabożeństwo majowe      godz.17.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN

Sobota 12 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Mieczysław, Urszula, Zenobia, Władysław i Marian Augustyniak  oraz  + Henryka Jakubik.

godz.12.00 Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Barbary Mejka, jej braci Błażeja  i Macieja oraz rodziców : Emilii i Rafała.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>