<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela  Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

03 kwietnia  2016 roku

godz.9.00  Msza święta dziękczynna jubileuszowa  w 60 rocznicę urodzin Jerzego Bartnikowskiego, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.11.00  ś+p Stefan Maruszczak w 12 rocznicę śmierci  oraz ś+p Zofia Maruszczak ( od dzieci z rodzinami ).

Poniedziałek 04.IV,  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

godz.16.30  RÓŻANIEC  w intencji  Świętości  Życia

godz.17.00  Msza w intencji wspólnoty Koła Żywego Różańca              w Kiwitach, o opiekę Matki Najświętszej  i  o  nowe powołania.

Wtorek 05 kwietnia, godz.17.00  ś+p ś+p Stanisława Skomorucha w 13 rocznicę śmierci, + Franciszek, Ludwik, Wacław, Jarosława, Kazimierz i Zbigniew Skomorucha oraz ś+p Danuta i Władysław Gulbinowicz.

Środa 06 kwietnia, godz.17.00 ś+p Stanisław Ostrowski w 2 rocznicę śmierci.

I  Czwartek 07 kwietnia, godz.16.30  GODZINA  ŚWIETA

godz.17.00 ś+p Wilhelm Kanclerz w 38 rocznicę śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Kanclerzów.

Piątek 08 kwietnia, godz.17.00 ś+p Genowefa Mieczkowska w 14 rocznicę śmierci.

Sobota 09 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Ryszard Kruszel w 2 rocznicę śmierci oraz +Greta i Klemens Kruszel,  + Zdzisław i Jan Komsta.

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela  Wielkanocy  10 kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Jolanta Mazurkiewicz w 15 rocznicę śmierci  oraz ś+p  Andrzej Mazurkiewicz

godz.11.00  ś+p Wacław Skomorucha w 5  rocznicę śmierci  oraz ś+p Jarosława Skomorucha

Poniedziałek 11 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch 21 rocznicę śmierci  oraz  ś+p  Tadeusz i Andrzej Wiloch, a także za wszystkich zmarłych z rodziny : Wilochów i Ługowskich.

Wtorek 12 kwietnia, godz.17.00  ś+p ś+p Stefan Borkowski  w 15 rocznicę śmierci  oraz  + Anna i Michał Borkowscy  ( od dzieci z rodzinami ).

Środa 13 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w  2 rocznicę urodzin Macieja Mejka, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, także dla brata Błażeja i rodziców Emilii i Rafała Mejka

Czwartek 14 kwietnia, godz.17.00  ś+p Leokadia i Leon  Kuriata i za wszystkich zmarłych z rodziny Kuriatów i Bieleckich.

Piątek 15 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN  (  żywych i zmarłych ).

Sobota 16 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Bolesław  Dąbrowski  w 13  rocznicę śmierci  oraz  +Marianna i Józef Dąbrowscy.

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>