<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIV Niedziela  Zwykła -  03 lipca  2016 r.

godz.9.00  ś+p Maria Żydonik w 1 rocznicę śmierci  oraz  ś+p  Franciszek Żydonik - z okazji Dnia Ojca.

godz.14.00  ODPUST  PARAFIALNY  KU  CZCI  ŚWIĘTYCH  APOSTOŁÓW  PIOTRA  I  PAWŁA

Msza święta koncelebrowana w następujących intencjach :

1. ś+p Alina Maruszczak w 13 rocznicę śmierci i +Jan Maruszczak

2. Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach

3. Msza święta w intencji wszystkich  PARAFIAN  i  GOŚCI

Poniedziałek 04 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Ksawerego Waga,  o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo również dla rodziców : Bogumiły i Aureliusza, a także dziadków i pradziadków o opiekę Matki Najświętszej.

Wtorek 05 lipca, godz.17.00  ś+p Lucyna Jaworska w 19 rocznicę śmierci; + Franciszek Jaworski  oraz  +Leokadia , Wacław i  Henryk Bardadyn.

Środa 06 lipca, godz.17.00  ś+p Bazyli Mochnal w rocznicę śmierci ( od córki z rodziną ).

I Czwartek 07 lipca, godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Ksawerego Waga, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo   ( od ojca chrzestnego Błażeja Lipińskiego ).

Piątek 08 lipca, godz.17.00  ś+p  Marian Perzanowski  – z  racji  imienin  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Perzanowskich i Żurawskich.

Sobota 09 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Władysław Filipek w 11 rocznicę śmierci oraz ś+p Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.

INTENCJE  MSZALNE

XV  Niedziela  Zwykła -  10 lipca  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z okazji imienin Weroniki Jesiołowskiej o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Natalii Wyżykowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od córek z rodzinami i wnuka ).

Poniedziałek 11 lipca, godz.17.00  ś+p Michał Kolesar w 4 rocznicę śmierci; +Jan Kolesar  oraz +Helena i Grzegorz Łopatko.

Wtorek 12 lipca, godz.17.00  ś+p Adela Bogeslaw – z racji urodzin ( od męża Pawła i dzieci z rodzinami ).

Środa 13 lipca, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI

godz.17.00 ś+p Henryk Wieczorek w 6 miesiąc po śmierci, a także z racji imienin oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Czwartek 14 lipca, godz.17.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz

Piątek 15 lipca, godz.17.00  ś+p  Apolonia , Franciszek i Aleksander Subotkowscy  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Suchodolskich i Subotkowskich.

Sobota 16 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p  Helena, Wacław, Hieronim, Zygmunt   i  Krzysztof  Tkaczuk.

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>