<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V  Niedziela  Zwykła  07  lutego  2016 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji  Wspólnoty Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich  rodzin oraz o nowe powołania do Żywego Różańca.

godz.11.00   Msza święta o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże dla Teresy  i  Czesława oraz  całej rodziny Świerzewskich.

Poniedziałek 08.II, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna!

Wtorek 09.II, godz.16.00  Msza święta -  INTENCJA  WOLNA!

ŚRODA  POPIELCOWA  10  lutego

godz.10.00  Msza  święta w intencji wszystkich  PARAFIAN, o godne i owocne przeżycie Wielkiego Postu

godz.17.00  ś+p Józef Perduta w 7  rocznicę śmierci  oraz  ś+p Bazyli i Katarzyna Perduta.

Czwartek 11.II,  NMP z Lourdes, Światowy  Dzień  Chorego

godz.15.30  Różaniec w intencji chorych

godz.16.00 Msza święta za wszystkich chorych  i cierpiących  z naszej wspólnoty parafialnej oraz Ich opiekunów.

Piątek 12 lutego, MSZY  ŚWIĘTEJ -  NIE  BĘDZIE !!!

Sobota 13 lutego,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Maria, Stanisław i Helena Piotrowscy w rocz. śm.

godz.11.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka Piotra Kempczyńskiego, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla  jego rodziców : Sylwii  i  Błażeja, również rodziców chrzestnych, dziadków, prababci  i całej rodziny obojga stron.

INTENCJE  MSZALNE

I  Niedziela  Wielkiego Postu  14  lutego  2016 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Marian w 62 rocznicę śmierci  i  Marianna Wieczorek  i  za wszystkich zmarłych  z  rodziny Wieczorków i Prokopowiczów  ( Gorzkie Żale ) .

godz.11.00  ś+p Leszek  Buczel w 1 rocznicę śmierci ( od żony, dzieci z rodzinami i wnukami ).

Poniedziałek 15 lutego, godz.16.00  ś+p Bolesław Wołonciej w 1 rocznicę śmierci.

Wtorek 16 lutego, godz.16.00  ś+p Waldemar Kij w 54 rocznicę urodzin, Chrztu świętego i imienin.

Środa 17 lutego, godz.16.00  ś+p Józef  Jakubowski w 31 rocznicę śmierci  oraz  ś+p  Michał, Karolina,  Stanisław, Jan  i Ryszard  Głowacz.

Czwartek 18 lutego, godz.16.00  Msza święta – INTENCJA WOLNA !!!

Piątek 19 lutego, godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA

godz.16.30  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i dalsze Boże błogosławieństwo dla Zofii Kruszel.

Sobota 20 lutego,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Anny i Henryka Skarul, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>