<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXXII  Niedziela  Zwykła  08  listopada  2015 r.

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Franciszek  Żydonik w 8  rocznicę śmierci.

godz.11.00  ś+p Stefania w 14 rocznicę śmierci, Michał, Czesław i Aneta  Muszak   oraz  ś+p Stefan, Regina i Henryk  Przybysz.

Poniedziałek 09 listopada, godz.16.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk w 9 rocznicę śmierci oraz ś+p Fabian i Franciszka Bekeszczuk  i za wszystkich zmarłych z rodziny Demkowskich.

Wtorek 10.XI, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Agaty i Piotra Kroczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Środa 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

godz.9.00  ś+p Lilia-Aldona Kucharewicz,  + Maria Libor,

Małgorzata Konczanin,  + Janiana Więckowska ( od przyjaciółki  Pani Zofii  Ochab ).

godz.11.00  ś+p Władysław Grabowski w 18 rocznicę śmierci   oraz   ś+p  Mirosław Mroczkowski.

Czwartek 12 listopada, godz.16.00  ś+p Jan Kolesar  w 12 rocznicę śmierci, + Michał Kolesar, Grzegorz,  Helena, Anna, Władysław i Aleksander Łopatko.

Piątek 13 listopada, godz.16.00 ś+p Aleksander Czerniawski ( od córki Aleksandry Skumiał oraz wnuczki Krystyny i David Jose, a także o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla Aleksandra Skumiał w 94 rocznicę urodzin.

Sobota 14 listopada, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Jadwiga, Adam i Agata Bujlis, Genowefa Subocz

UWAGA ! Zaduszki w listopadzie za zmarłych w dni powszednie, są czytane po Komunii świętej, przed błogosławieństwem.

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>