<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela  Wielkanocy  10 kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Jolanta Mazurkiewicz w 15 rocznicę śmierci  oraz ś+p  Andrzej Mazurkiewicz

godz.11.00  ś+p Wacław Skomorucha w 5  rocznicę śmierci  oraz ś+p Jarosława Skomorucha

Poniedziałek 11 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch 21 rocznicę śmierci  oraz  ś+p  Tadeusz i Andrzej Wiloch, a także za wszystkich zmarłych z rodziny : Wilochów i Ługowskich.

Wtorek 12 kwietnia, godz.17.00  ś+p ś+p Stefan Borkowski  w 15 rocznicę śmierci  oraz  + Anna i Michał Borkowscy  (od dzieci z rodzinami).

Środa 13 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w  2 rocznicę urodzin Macieja Mejka, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, także dla brata Błażeja i rodziców Emilii i Rafała Mejka

Czwartek 14 kwietnia, godz.17.00  ś+p Leokadia i Leon  Kuriata i za wszystkich zmarłych z rodziny Kuriatów i Bieleckich.

Piątek 15 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN  (  żywych i zmarłych ).

Sobota 16 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Bolesław  Dąbrowski  w 13  rocznicę śmierci  oraz  +Marianna i Józef Dąbrowscy.

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Wielkanocy  17 kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Roman Potasznik w 9 rocznicę  oraz  +Jan, Stefan, Ewa i Teodor Potasznik.

Poniedziałek 18 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za  wszystkich  PARAFIAN

Wtorek 19 kwietnia, godz.17.00  Msza święta -  INTENCJA  WOLNA !!!

Środa 20 kwietnia – MSZY  ŚWIĘTEJ  -  NIE  BĘDZIE !!!

Czwartek 21 kwietnia, godz.17.00  Msza święta –   INTENCJA  WOLNA !!!

Piątek 22 kwietnia, godz.17.00  Msza święta -  INTENCJA  WOLNA !!!

UWAGA !  Sobota 23 kwietnia, godz.16.30  RÓŻANIEC

Uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika

godz17.00  ś+p Stanisław, Michał, Anna, Justyna, Maria i Stanisław Skrętkowscy oraz + Józef, Weronika i Jan Świerczyńscy

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>