<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XV  Niedziela  Zwykła -  10 lipca  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z okazji imienin Weroniki Jesiołowskiej o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Natalii Wyżykowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od córek z rodzinami i wnuka ).

Poniedziałek 11 lipca, godz.17.00  ś+p Michał Kolesar w 4 rocznicę śmierci; +Jan Kolesar  oraz +Helena i Grzegorz Łopatko.

Wtorek 12 lipca, godz.17.00  ś+p Adela Bogeslaw – z racji urodzin ( od męża Pawła i dzieci z rodzinami ).

Środa 13 lipca, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI

godz.17.00 ś+p Henryk Wieczorek w 6 miesiąc po śmierci, a także z racji imienin oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Czwartek 14 lipca, godz.17.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz

Piątek 15 lipca, godz.17.00  ś+p  Apolonia , Franciszek i Aleksander Subotkowscy  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Suchodolskich i Subotkowskich.

Sobota 16 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p  Helena, Wacław, Hieronim, Zygmunt   i  Krzysztof  Tkaczuk.

INTENCJE  MSZALNE

XVI  Niedziela  Zwykła -  17 lipca  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski – z racji imienin  oraz ś+p siostra zakonna Krystyna Jesiołowska.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Huberta Bartnikowskiego o Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Marty i Kamila, dziadków obojga stron i całej rodziny Bartnikowskich,   jak również w 8 rocznicę urodzin Dawida Przybysz, także jego siostry Martyny i rodziców: Darii i Sebastiana  oraz dziadków obojga stron, o opiekę Matki Bożej.

Poniedziałek 18 lipca, godz.17.00  ś+p Jadwiga Miecznikowska w 1 rocznicę śmierci oraz ś+p Marian i Józefa ( od syna Czesława Miecznikowskiego ).

Wtorek 19 lipca, godz.17.00  Msza święta za  PARAFIAN !!!

Środa 20 lipca, godz.17.00  ś+p Jan Pielak w 5 rocznicę   śmierci  oraz  +Zofia Gwiazda.

Czwartek 21 lipca, godz.17.00 Msza święta – INTENCJA  WOLNA !!!

Piątek 22 lipca, godz.17.00  Msza święta o dalsze Boże  błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marty, Tomasza, Ady i Malwiny, a szczególnie o dar potomstwa dla Ady i Jakuba ( od rodziców Danuty i Jana ).

Sobota 23 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Stanisław i Ryszard Głowacz w 7  i  4  rocznicę śmierci  oraz  ś+p Aniela Dutkowska  w 16 rocznicę śmierci.

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>