<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela  Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego  12  kwietnia  2015 roku.

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji żywych i zmarłych członkiń Koła Żywego Różańca w Kiwitach  i o nowe powołania.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski  w 90 rocznicę urodzin Jubilatów: Zofii i Henryka Ochab, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo (od córek z rodzinami).

Poniedziałek 13  kwietnia, godz.17.00 ś+p Eryk w 13 rocznicę śmierci  i  Leon Chlebowicz.

Wtorek 14 kwietnia, godz.17.00  ś+p Franciszek Krzykalski, Karolina Głowacz w 42 rocznicę śmierci, Michał, Jan, Stanisław,  i Ryszard Glowacz, Helena i Eugeniusz Kawieccy, Genowefa Mieczkowska i Aniela Dutkowska.

Środa 15 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Macieja Mejka o Boże błogosławieństwo, także dla rodziców i całej rodziny.

Czwartek 16 kwietnia, godz.17.00  ś+p Mieczysław Wiloch w 20 rocznicę śmierci, + Tadeusz i Andrzej Wiloch.

Piątek 17 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski w 60 rocznicę ślubu Jubilatów : Józefy i Mikołaja Kij o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny dzieci, wnuków i prawnuków.

Sobota 18.IV, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Marian Augustyniak w 2 rocznicę śmierci ś+p Zenobia i Władysław Augustyniak.