<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XX  Niedziela  Zwykła -  14 sierpnia  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Lilia-Aldona Władysław Kucharewicz  oraz

ś+p Romuald i Jacek Stawscy

godz.11.00  ś+p Janina Jocz w 21 rocznicę śmierci  i  Izydor Jocz   w 22 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Robert Lipnicki.

Poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

godz.9.00  Msza święta dziękczynna jubileuszowa w 25 rocznicę ślubu : Elżbiety i Piotra Cichurskich o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Wiktorii Parzych o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, także dla rodziców : Katarzyny i Rafała oraz braciszka Franciszka, jak również dla dziadków : Marii Krzykalskiej,  Zofii  i  Henryka Parzych.

Wtorek 16 sierpnia, godz.17.00  ś+p Henryk Ochab ( od rodziny Tomaszewskich z Pustkowa ).

Środa 17 sierpnia, godz.17.00  ś+p Ks. Proboszcz kan. Artur Józef Szymanek w 13 rocznicę śmierci ( od KŻR w Kiwitach ).

Czwartek 18 sierpnia, godz.17.00  ś+p Marianna i Wiesław Świderscy  w 7  i  31   rocznicę śmierci.

Piątek 19.VIII, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Sobota 20 sierpnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Romuald Kwaśniewski w 1 miesiąc po śmierci.

INTENCJE  MSZALNE

XXI  Niedziela  Zwykła -  21 sierpnia  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Anny Krawczyszyn, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Kotowicz  i  Krawczyszyn - ( od dzieci i wnuczki ).

godz.11.00  ś+p  Paulina Wawrykiewicz  w 25 rocznicę śmierci  oraz   + Jerzy Wawrykiewicz,   + Janina Szutka,  + Maria Baran.

Poniedziałek 22 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii  Dabolin.

Wtorek 23 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Środa 24 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Czwartek 25 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii  Dabolin.

Piątek 26.VIII, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Sobota 27 sierpnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Maria i Władysław Ogrodnik w 26  i  9 rocznicę śmierci.

godz.16.00  Msza święta ślubna w intencji nowożeńców :

Anety Anny Kuryłowicz  i Roberta Borzymowskiego.

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>