<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Wielkanocy  17 kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Roman Potasznik w 9 rocznicę  oraz  +Jan, Stefan, Ewa i Teodor Potasznik.

Poniedziałek 18 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za  wszystkich  PARAFIAN

Wtorek 19 kwietnia, godz.17.00  Msza święta o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Antoniego, a także o łaskę zdrowia dla Teresy, o ulgę w cierpieniu i Boże błogosławieństwo.

Środa 20 kwietnia – MSZY  ŚWIĘTEJ  -  NIE  BĘDZIE !!!

Czwartek 21 kwietnia, godz.17.00  Msza święta –   INTENCJA  WOLNA !!!

Piątek 22 kwietnia, godz.17.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk w 76 rocznicę urodzin  oraz ś+p Fabian i Franciszka Bekeszczuk  i  za wszystkich zmarłych z rodziny Demkowskich.

UWAGA !  Sobota 23 kwietnia, godz.16.30  RÓŻANIEC

Uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika

godz17.00  ś+p Stanisław, Michał, Anna, Justyna, Maria i Stanisław Skrętkowscy oraz + Józef, Weronika i Jan Świerczyńscy

INTENCJE  MSZALNE

V  Niedziela  Wielkanocy  24  kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Adam, Stanisław i Helena Parzych   ( od siostry i córki Władysławy Augustyniak ).

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 14 rocznicę  i  z  okazji imienin  oraz  + Henryk Konarski.

Poniedziałek 25 kwietnia, godz.17.00  ś+p Małgorzata i Józef Konczanin – z okazji urodzin  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Human i Konczanin.

Wtorek 26 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 86 rocznicę urodzin Jadwigi Borkowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dzieci z rodzinami, a także od wnuków i prawnuków ).

Środa 27 kwietnia, godz.17.00 Msza święta – INTENCJA  WOLNA !!!

Czwartek 28 kwietnia, godz.17.00  Msza święta –   INTENCJA  WOLNA !!!

Piątek 29 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Sobota 30 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Roman Bakuła w 3 miesiąc po śmierci ( od Księdza Proboszcza ).

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>