<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Adwentu  18  grudnia 2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p  Marianna i Mieczysław Knychała.

godz.11.00  ś+p Bazyli  Mochnal  w 4 rocznicę śmierci ( od córki z rodziną ).

Poniedziałek 19 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo w 64 rocznicę urodzin Marii Krzykalskiej oraz Katarzyny Parzych  w rocznicę urodzin, także dla Rafała, Wiktorii  i  Frania  Parzych.

Wtorek 20 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Martyny Przybysz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, również dla brata Dawida, a także dla rodziców  Darii  i  Sebastiana Przybysz.

Środa 21 grudnia, godz.16.00  RORATY ( z lampionami lub ze świecami ) ; Msza święta  -  ś+p Jan Babik w 20 rocznicę śmierci oraz ś+p Teresa Młoczyńska.

Czwartek 22 grudnia, Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 23 grudnia, godz.16.00  ś+p Helena Kaczyńska  w 15 rocznicę śmierci.

Sobota 24 grudnia Wigilia Narodzenia Pańskiego

od godz.10.00 do godz.11.00  - dodatkowa  Spowiedz święta.

godz.24.00  PASTERKA – UROCZYSTA   MSZA  ŚWIĘTA  za  PARAFIAN  I  GOŚCI.

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela – Uroczystość Narodzenia Pańskiego  25.XII. 2016 r.

godz.11.00   ś+p Krystyna Kamłaj  w 4 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 26 grudnia, II  Dzień Świąt Bożego Narodzenia

godz.9.00  ś+p Jarosława i Wacław Skomorucha  oraz  +Tadeusz Chodorowski, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Kamłajów i Gulbinowiczów.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski.

Wtorek 27 grudnia, godz.16.00  ś+p  Bolesław Lipnicki w 14 rocznicę śmierci,   +Anna i Robert Lipniccy,  +Zofia Łataś.

Środa 28 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Damiana Maruszczak, o zdrowie  i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

Czwartek 29 grudnia, Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 30 grudnia, godz.16.00  Msza święta  -  intencja wolna !

Sobota 31 grudnia,  godz.15.30  RÓŻANIEC

godz.16.00  Msza święta dziękczynno-przebłagalna za wszystkich PARAFIAN.    Po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu : ,,Święty Boże”    i  ,,Ciebie Boga Wysławiamy” .

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>