<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.XI. 16 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski w 17  rocznicę śmierci  oraz ś+p Józef i Helena Jesiołowscy.

godz.10.45 Wypominki roczne

godz.11.00  ś+p Jerzy Kuształa (senior )  w 6 rocznicę śmierci oraz  ś+p Ewa Kuształa.

Poniedziałek 21 listopada , godz.15.45  Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego , a  o godz.16.00  ś+p Piotr Wiśniowski w 33 rocznicę śmierci oraz  ś+p Zofia Wiśniowska.

Wtorek 22 listopada, godz.15.45  Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz.16.00  Msza święta w intencji Pani Organistki Izabeli Mieczkowskiej oraz Pana Organisty Konrada Karczewskiego, o zdrowie i  błogosławieństwo Boże, za wstawiennictwem świętej Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

Środa 23 listopada, godz.15.45  Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a  o godz.16.00  Msza św. – intencja wolna

Czwartek 24 listopada, godz.15.45 Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a  o godz.16.00  ś+p Stefan, Michał, Anna, Zofia, Zygmunt, Barbara i Stanisława Borkowscy oraz + Helena, Stanisław, Marian, Franciszek, Michalina i Stanisław Stankiewicz.

Piątek 25 listopada , Mszy świętej -  nie  będzie !

Sobota 26 listopada, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  Msza święta za wszystkich zmarłych PARAFIAN !!!

( Po Mszy świętej Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego ).

godz.17.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Liliany Skiba, jej rodziców : Mileny i Marcina oraz braciszka Dominika, jak również dziadków i pradziadków, o zdrowie i Boże błogosław.

INTENCJE  MSZALNE

I  Niedziela  Adwentu  27  listopada  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Władysław i Marianna oraz +Tadeusz i Jan Filipek ( od Zbigniewa Filipek z rodziną ).

godz.10.45 Wypominki roczne

godz.11.00  ś+p Józefa i Szymon Brudzyńscy oraz Joanna, Franciszek i Czesław Świerzewscy ;  + Stanisława i Bolesław Ziemińscy.

Poniedziałek 28 listopada ;  Mszy świętej – nie będzie.

Wtorek 29 listopada, godz.15.45  Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz.16.00  ś+p Tadeusz Wiloch w 19 rocznicę śmierci  oraz  + Mieczysław i Andrzej  Wiloch,  a  także  za wszystkich zmarłych z rodziny : Wilochów i Ługowskich.

Środa 30 listopada, godz.15.45  Zaduszki i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a  o godz.16.00  RORATY ( z lampionami lub świecami ) -  Msza święta za wszystkich zmarłych z naszej Parafii i polecanych Bożemu Miłosierdziu w miesięcznych i rocznych wypominkach.

I Czwartek  01 grudnia, godz.15.30  GODZINA  ŚWIĘTA, a

o godz.16.00  Msza święta – intencja  wolna !

I Piątek 02 grudnia , godz.15.30  Spowiedz święta.

godz.16.00  ś+p Henryk Wieczorek w 1 rocznicę śmierci  i  za wszystkich zmarłych  z  rodziny Wieczorków  i  Prokopowiczów.

I Sobota 03 grudnia , godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  RORATY ( z lampionami lub świecami )  -  Msza święta -  intencja wolna !

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>