<<< strona główna                            ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXI  Niedziela  Zwykła -  21 sierpnia  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Anny Krawczyszyn, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Kotowicz  i  Krawczyszyn - ( od dzieci i wnuczki ).

godz.11.00  ś+p  Paulina Wawrykiewicz  w 25 rocznicę śmierci  oraz   + Jerzy Wawrykiewicz,   + Janina Szutka,  + Maria Baran.

Poniedziałek 22 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii  Dabolin.

Wtorek 23 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Środa 24 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Czwartek 25 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii  Dabolin.

Piątek 26.VIII, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Sobota 27 sierpnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Maria i Władysław Ogrodnik w 26  i  9 rocznicę śmierci.

godz.16.00  Msza święta ślubna w intencji nowożeńców :

Anety Anny Kuryłowicz  i Roberta Borzymowskiego.

INTENCJE  MSZALNE

XXII  Niedziela  Zwykła -  28 sierpnia  2016 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Stefania i Jan Jaworscy oraz +Czesław Niedzielski i za wszystkich zmarłych z rodziny Kuriatów.

godz.11.00  ś+p  Radosław Perduta  w 4 rocznicę śmierci .

Poniedziałek 29 sierpnia, godz.17.00  ś+p Jan Leonowicz w 12 rocznicę śmierci ( od syna Jana z rodziną ).

Wtorek 30 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

Środa 31 sierpnia, godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dabolin.

I Czwartek 01 września, godz.9.00  Msza święta o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku Szkolnym dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców z Zespołu Szkół w Kiwitach.

godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA

I Piątek 02 września, godz.16.30  Spowiedź święta

godz.17.00  ś+p Robert Lipnicki w 18 rocznicę śmierci.

I Sobota 03 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i ich rodzin, o opiekę Matki Najświętszej, a także o nowe powołania do Wspólnoty Różańcowej.

<<< strona główna                                ARCHIWUM>>>