<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V  Niedziela  Wielkanocy  24  kwietnia  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Adam, Stanisław i Helena Parzych   ( od siostry i córki Władysławy Augustyniak ).

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 14 rocznicę  i  z  okazji imienin  oraz  + Henryk Konarski.

Poniedziałek 25 kwietnia, godz.17.00  ś+p Małgorzata i Józef Konczanin – z okazji urodzin  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Human i Konczanin.

Wtorek 26 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 86 rocznicę urodzin Jadwigi Borkowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dzieci z rodzinami, a także od wnuków i prawnuków ).

Środa 27 kwietnia, godz.17.00 Msza święta – INTENCJA  WOLNA !!!

Czwartek 28 kwietnia, godz.17.00  Msza święta –   INTENCJA  WOLNA !!!

Piątek 29 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Sobota 30 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Roman Bakuła w 3 miesiąc po śmierci ( od Księdza Proboszcza ).

INTENCJE  MSZALNE

VI  Niedziela  Wielkanocy  01  maja  2016 roku

godz. 8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, także o nowe powołania.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.

godz.11.00  ś+p Emilia, Władysław i Józef Jakubowscy.

Poniedziałek 02 maja, godz.16.35  Nabożeństwo majowe. godz.17.00  Msza święta o urodzaje  i  dalsze  Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców  KIWIT.

Wtorek 03 maja Uroczystość  NMP  Królowej Polski

godz.9.00  ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław  oraz ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj , Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Bazyli i Karolina

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny

godz.11.00 Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski i  o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Kijów.

Środa 04 maja, godz.16.35  Nabożeństwo  majowe

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Mateusza Pawlika, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

I Czwartek 05 maja, godz.16.35  Nabożeństwo  majowe godz.17.00  ś+p Józef Woronowicz w 19 rocznicę śmierci.

I Piątek 06 maja, godz.16.35  Nabożeństwo  majowe i spowiedź godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 9 rocznicę urodzin Igora Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla jego rodziców : Moniki i Dariusza oraz braciszka Michała.

I Sobota 07 maja, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz10.00  ś+p Stanisław Jaksina  z  racji imienin, ( a  po Mszy świętej -  recytowana Litania ku czci Niepokalanego Serca NMP ).

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>