<<< strona główna                                                                                       ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XVII  Niedziela Zwykła  26  lipca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Maria  i  Władysław  Ogrodnik.

ś+p Marian,  Jan  i  Józef  Bekieszczuk.

godz.11.00  ś+p Stanisław Głowacz w 6 rocznicę śmierci

ś+p Ryszard Głowacz w 3 rocznicę śmierci

ś+p Aniela Dutkowska w 16 rocznicę śmierci

Poniedziałek 27 lipca, godz. 17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Justyny i Jacka Dudko, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

Wtorek 28 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Łukasza Białucha, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Moniki i Piotra.

Środa 29 lipca, godz.17.00  ś+p Waldemar Kij w 6 rocznicę śmierci oraz  ś+p Zygmunt Akacki.

Czwartek 30 lipca, godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina  w  17 rocznicę śmierci

Piątek 31 lipca, godz.17.00  Msza święta  dziękczynna w 42 rocznicę urodzin Moniki Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla męża Dariusza oraz dzieci : Michała, Igora i całej rodziny.

I Sobota 01 sierpnia,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Maria Żydonik w 1 miesiąc po śmierci.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>