<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela  Wielkiego Postu  28  lutego  2016 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Dobrusi Kuształa  oraz  w 60 rocznicę urodzin dziadka Krzysztofa Ciosek, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny .( Gorzkie  Żale ).

godz.11.00  ś+p Zygmunt Bartnikowski w 6 rocznicę śmierci oraz    ś+p Teresa Bartnikowska.

Poniedziałek 29 lutego, godz.16.00  ś+p Roman Bakuła w 1 miesiąc po śmierci.

Wtorek 01 marca, godz.16.00  Msza święta -  INTENCJA  WOLNA !!!

Środa 02 marca  MSZY  ŚWIĘTEJ  -  NIE  BĘDZIE !

I Czwartek 03 marca, godz.15.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Igora Kocan, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla jego brata Jakuba i rodziców : Alicji i Andrzeja Kocan.

I Piątek 04 marca, od godz.10.00 do 13.00  Odwiedziny  chorych godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA  i  Spowiedź święta.

godz.16.30  ś+p Czesława, Piotr, Tadeusz, Jerzy, Krystyna  i Daniel  Dobrzyńscy.

I Sobota 05 marca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Lilia-Aldona  Kucharewicz  w 2 rocznicę śmierci oraz  +Władysław Kucharewicz

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Wielkiego Postu  06  marca  2016 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin oraz o nowe powołania do Wspólnoty.

godz.11.00  ś+p Krystyna , Ksenia i Michał Kamłaj oraz +Kazimierz Gojło .( Gorzkie Żale ).

Poniedziałek 07 marca, godz.16.00  Msza święta w intencji  całej PARAFII, o  owoce duchowe Rekolekcji  wielkopostnych.

Wtorek 08 marca, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Michaliny Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Środa 09 marca, godz.16.00  ś+p Roman Książek z okazji rocznicy urodzin oraz + Maria i Adela Bogeslaw

Czwartek 10 marca, godz.16.00  ś+p Zofia i Stefan Dawid  w 5   i   20 rocznicę śmierci  oraz + Halina i Kazimierz Dawid.

Piątek 11 marca ROZPOCZĘCIE  REKOLEKCJI

godz.9.30  Droga  Krzyżowa

godz.10.00 ś+p Ewa Kuształa w 9 rocznicę śmierci  oraz + Jerzy Kuształa – senior, a także  + Anna i Aleksander Husak

godz.11.30  ś+p Kazimierz i Kazimiera i za wszystkich zmarłych z rodziny Karczewskich

godz.16.30  Droga  Krzyżowa

godz.17.00 ś+p Stanisław, Janina, Irena, Edward, Marian i  za wszystkich zmarłych z rodziny Dajków  oraz  ś+p Bazyli, Anna, Mikołaj, Maria  i  za wszystkich zmarłych z rodziny Gierów.

Sobota 12 marca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Kazimierz Kuryłowicz w 7 rocznicę śmierci  i za   zmarłych z  rodziny: Żurawskich, Perzanowskich i  Kuryłowiczów

godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Bartosza  i w  2  rocznicę Alana  Prokopowicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo(od chrzestnych: Sylwii i Marcina Jaksina)

<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>