<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XIII  Niedziela Zwykła  28  czerwca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Leokadia i Leon Kuriata w 4  i 11 rocznicę śmierci

godz.14.00  ODPUST  PARAFIALNY

Msza święta koncelebrowana w następujących intencjach:

·       ś+p Alina Maruszczak w 12 rocz. śmierci i +Jan Maruszczak

·       ś+p Jan, Piotr, Eugenia, Maria i Hanna Zwolińscy + Jan Lipiński oraz ś+p Władysław, Emilia i Józef Jakubowscy.

·       ZA  WSZYSTKICH  PARAFIAN  I  GOŚCI !!!

Poniedziałek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,  godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00  ś+p Roman Książek w 17 rocznicę śmierci oraz ś+p Maria i Edward Bogeslaw.

Wtorek 30 czerwca, godz.15.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.16.00  MSZA  ŚWIĘTA  ZA WSZYSTKICH  PARAFIAN!

Środa 01 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Anny i Pawła Bartczak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

I Czwartek 02 lipca, godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Moniki i Dariusza oraz dziadków : Zofii, Danuty i Zygmunta.

I Piątek 03 lipca, godz.16.30  SPOWIEDŹ  ŚWIĘTA godz.17.00 Msza święta o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo  dla małżonków : Anny i Arkadiusza oraz Ich dzieci : Kingi  i  Dominiki.

I Sobota 04 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach o opiekę Matki Najświętszej i nowe powołania.